PropolGola Spray Menta

650 Lekë
Spray per fytin pa alkool, 100% natyral me baze Propolis dhe Mente, ne solucion analkoolik dhe vaj esencial.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0942

Spray për fytin pa alkool, 100% natyral me bazë Propolis dhe Mente, në solucion analkoolik dhe vaj esencial, i dobishëm për zbutjen e mukozave dhe rrugët e sipërme respiratore.

Përdorimi: 4-5 sprucime, të përsëritura gjatë ditës. Aplikojeni direkt tek kaviteti oral.

Paketimi: 20 ml

Propolis solucion analkolik

0,26 ml

Propolis e.s. tit. min. 12%

15 g

Menta piperita (vaj esencial) 

1.5 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan0692791515
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI LUMANI_SHL. V.Kushi, Rr. Clirimi-Shkoder694585191
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI XHOI (Anilda beharaj)-FRFIER
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan698949921 / 697610162
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI RUDINA_GR GRAMSH, LGJ "SPORTI"0676024770
FARMACI JULI_KORCEKORCE699239633
FARMACI SALIASITirane042375320
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI NIKATirane0699150030
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI JONA BERATBERAT674030321
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
Farmaci Xhepa Tirane,Bathore,Rr Merkuri ,lagjja 70697544432 , 0682756063
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI MERI_KOKORCE695734749
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI HYSENAJ PASKUQANPASKUQAN TIRANE0695766086
FARMACI ELIO (Eljon Zekaj)Rruga Reshit Collaku Tirane0672225555
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci EDEN YzberishtYzberisht Rruga Migjeni, Pallati Devi 20000699929017
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI KEMILATirane
FARMACI 17Tirane
FARMACI PHARMAWEST 2Rruga e Kavajes Tirane0697008888
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI SIENA _Orikum-VloreORIKUM-VLORE
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI KRISTI HIMAREHimare_Vlore
Farmaci LIZETA TERMINALIKorce Lagjja 9 Rr Kico Greco 0682019477
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI RIGERS PRANE SELVISE - TIRANE0672003142
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE042273223
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.