PropolGola Spray Menta

650 Lekë
Spray per fytin pa alkool, 100% natyral me baze Propolis dhe Mente, ne solucion analkoolik dhe vaj esencial.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Spray për fytin pa alkool, 100% natyral me bazë Propolis dhe Mente, në solucion analkoolik dhe vaj esencial, i dobishëm për zbutjen e mukozave dhe rrugët e sipërme respiratore.

Përdorimi: 4-5 sprucime, të përsëritura gjatë ditës. Aplikojeni direkt tek kaviteti oral.

Paketimi: 20 ml

Propolis solucion analkolik

0,26 ml

Propolis e.s. tit. min. 12%

15 g

Menta piperita (vaj esencial) 

1.5 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORIFARMA_TR.........TIRANE ,PRANE SPITALIT USHTARAK
FARMACI Alda ShalaDurres Lagj. Nr8 Rr. Alexander Goga Kati 10676361933
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI INA 3_Fier SheganFier Shegan692743799
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane0692265057
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
Farmaci Xhepa Tirane,Bathore,Rr Merkuri ,lagjja 70697544432 , 0682756063
FARMACI JON TRIsh Blloku-Tirane0695832940
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane0695792505 , 0675789663
FARMACI ORIENTirane0692054446
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI SELVIA_TRTIRANE0697480772
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI LIKATirane042241003
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
FARMACI MEGI_KOKORCE699650596
FARMACI LELATirane0685578126 , 02356044
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137 , 0696194220
Farmaci XhuSiTirane,Rruga Ramazan Demneri ,njesia nr50694574555
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI TROPLINI DRDurres
FARMACI 2 AE_TRQendra Toptani-Tirane0682153996
FARMACI FARMA EXPRES DRDURRES52227547
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI FARMANORDTirane0682062820
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI BIOSTirane0683068618
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI PHARMABEST_SHKSHKODER672944273
FARMACI MEGI_ELELBASAN0694484914
FARMACI ORMIN FierLgj"8 Shkuti",Unaza e Re Fier693713535
FARMACI DUKA TIRANERr. Irfan Tomini_TIRANE2273223 , 0692797737
FARMACI WENDITirane0673138822
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM2232960 / 0692820460
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI FARMA 2000_FIERFIER692134692
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
FARMACI ARDI ALIAJ_FRPrane ETC_Fier0692171974
Farmaci Alteafarma_FRFier0696371468
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ADRI_FIERFIER692743448
FARMACI XHOI (Anilda beharaj)-FRFIER
FARMACI GENI 2(AJSHE LALA) Tirane Tirane Rruga "Konferenca e Pezes"Pallati 1460664092436
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI ANILA_FRLagja 1 Maji_Fier695147247
FARMACI INA SHEHU_FIER (AGIM SHEHU)Lagja Apollonia,Rruga Brigada XI Sulmuese Fier0694885574
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI KRISTAL BERATBERAT0693309795
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI META SHSHKODER
FARMACI MARSIDA SHShkoder
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0676359096
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres0692126053
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
FARMACI ELA B PG.POGRADEC0693275931
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI EBIS_VLOREVLORE
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI KRISTINA FIERFIER0696457205
BESI PHARMATirane Rruga Medar Shtylla kompleksi Tircino0694890175
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE55243654
Farmaci Urgjenca Dr(Ilda Babamusta)Durres Lagj. nr8, Rr. Aleksander Goga0692721401
FARMACI FARMAMED_TRTirane,Rr"Sander Prosi",Njesi Nr 7, 6/492-N0697821502
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI NAUMI_PGPogradec
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI JORI_TRTIRANE0694838942
FARMACI ANIBOKATirane Tirane TIRANE Rruga Barrikadave, Pallati 130699410023 , 0672034300
FARMACI EKONOMITirane0696050620
Farmaci Orange Farmaci 11 Durres Rruga Aleksander Goga Lagj Nr 2
FARMACI INTERNACIONAL_2006Shkoder0692462090
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI RIGERS PRANE SELVISE - TIRANE0672003142
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI STELA TRTirane0672238462
FARMACI JONA_PGPOGRADEC0693311821
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI FARMA ELDRI TIRANEBlloku Gintash,Laprak TIRANE0695505377
FARMACI ZHANI PGPOGRADEC0692130843
FARMACI OZI & ERI FIERFIER0693768587
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
FARMACI ENISA TIRANEFresku TIRANE0696103680
FARMACI FLORITirane0672000707
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0682290055 , 0676121290
FARMACI MELSA-PRIM Tirane Rruga Ali Shefqeti,Godina nr 53,kati 1 Tirane0672353185
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
FARMACI MIRGEERALBTirane0692080682
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
FARMACI SANDRI 2_KOKORCE692568812
FARMACI JULI FIERFier0699503331
FARMACI ALDA _FIERFIER,LGJ'KASTRIOTI'696433058
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI 2 A -FARM Tirane Tirane TEK CASA ITALIA694063515
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE0682020169
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464
Farmaci Arjola BeratLagje 30 Dhjetori.Berat692898236
Farmaci Egnatia _KJKAVAJE 698771101
FARMACI VIRNADurres
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi0692069331 , 42200255
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
Farmaci BioVita ElbasanIsh farmaci 1Maji Elbasan697560015
FARMACI BIOFARMA ELBASANPerballe ish pol.dentare Elbasan0696755740
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI SILVA (SILVANA MANALLARI)Rruga Don Bosko Tirane0696278414
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE697292854
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane0692141304
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI BORA_BRURE VAJGURORE_BERAT693919108
FARMACI LINDA ELBElbasan
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.