Pid Block Olio Spray

1 750 Lekë
Spray vajor Antiparazitar per trajtimin eficent te paraziteve te kokes dhe vezeve te tyre (therrizave), me ekstrakte bimore dhe vajra esenciale.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Spray vajor Antiparazitar për trajtimin eficent të parazitëve të kokës dhe vezëve të tyre (thërrizave), me ekstrakte bimore dhe vajra esencialë, falë të cilave krijon një ambjent të disfavorshëm për parazitët, por në të njëjtën kohë mbron dhe parfumon flokun. Efekti i këtij produkti bazohet në largimin mekanik të tyre: ai penetron brenda vezëve si dhe në rrugët respiratore të parazitit, duke limituar lëvizjen e organizmit dhe shkaktuar vdekjen e tij me anë të asfikësimit dhe dehidratimit.

Përdorimi: Aplikohet në kokë të lagur me ujë të ngrohtë. Sprucohet mbi flokë dhe scalp, masazhohet për 3-5 minuta, lahet me shampo, dhe me krehërin specifik, që ka brenda, bëhet largimi i parazitëve dhe thërrizave, duke e fshirë me peshqir herë pas here krehërin. Procesi përsëritet pas 9-10 ditësh.

Paketimi: Flakon 100 ml

Vaj Tea Tree

Vaj Argani

Vaj Neem

Pantenol

Mente

Trumzë

Kanellë

Ulli

Lavandë

Rosmarinë

Sherebelë

Geraniolo

Nuk përmban: Parabene, ngjyrues artificial, SLS, SLES

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NERSI FARMA PORCELAN - TIRANE0672583037
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI BESJONA_TRPrane Freskut _TIRANE697414463 / 0673740870
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
Farmaci Farmavitta 2Tirane,Rruga Tish Daija kompleksi KIKA
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.