Mosquito Stick dopopuntura

600 Lekë
Stick praktik ne forme xheli i cili mund te perdoret pas pickimit te insekteve, hithrave ose kandilit te detit. Ndihmon ne rekuperimin dhe eleminimin e ndjesise se kruajtjes, kjo fale lengut te Aloe Barbadensis dhe vajit Tea tree.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0911

Paketimi: 10 ml

Aloe Vera

Vaj Tea Tree

Amoniak

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692211750 / 0692940993
FARMACI STELA VLVlore
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI LINDA_FIERPATOS_FIER697705989
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.