Caviar Extract

2 500 Lekë
Super trajtim energjizues, revitalizues, rigjenerues per te gjitha llojet e lekures. Ampula me formulim special, me ekstrakt havjari, acid hialuronik dhe ekstrakt Artemia.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10242

Rezultati i trajtimit:

Revitalizim i lekues se lodhur dhe te zbehte

Mbrojtje nga radikalet e lira

Stimulimi dhe rigjenerimi i qelizave te reja

Parandalon plakjen e parakohshme te lekures 

Perdorimi: Aplikoni ampulen ne lekuren e pastruar.

Paketimi: 7*2 ml

Perberja: Ekstrakti i Havjarit stimulon rigjenerimin e qelizave te reja ,mikroqarkullimin dhe oksigjenemin e mire te lekures

Nuk permban: Konservante, parfum dhe gluten.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI ERISELD GJINIVlore Lagja 1 Maji Rruga e Paqes Vlore0693650944
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
Farmaci LUNA_VlVlore blv Ismail Qemali Pll Cobo kt 10693323870
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
Farmaci ELVITirane Rruga Ndre Mjeda kompleksi Magnet0696906186
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI BOSI_LBLibrazhd0698868816
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
Farmaci ABISTirane Rruga Rrapo Hekali Nj Administrative 130695694145
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI NILA DURRESDURRES0692939476 / 0699415511
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
FARMACI KEIDA HABILIDurres Rruga Deshmoret Ap.Nr.14 Durres0694065792
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI ARLINDI DurresDURRES, lagjja 15 Rr Petrit Llaftiu0695155677
Farmaci Argentina_LEShengjin-Lezhe0695261906 / 0695784251
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Marije Dobra Tirane Rruga Bajran Curri ndertesa 4790694733700
Specifikime
Sipas trupit Fytyra
Sipas tipit te produktit Serum
Sipas Linjave Janssen
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.