Piperina & Curcuma MAGRA

€27.54
Suplement ushqimor bio dhe vegan per humbjen e kilogrameve.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 10912

Permban:

Piperina - nga piperi i zi. Permireson funksionin e traktit tretes, permireson funksionet e sistemit kardiovaskular, eleminon gazrat e shtuara, si dhe ushtron nje efekt te fuqishem antioksidant. Gjithashtu ndihmon ne perthithjen e kurkume-s, duke rritur keshtu biodisponibilitetin e saj deri ne 20 here.

Garcinia Cambogia - e pasur me acid hidroksicitrik, i cili stimulon metabolizmin e yndyrnave dhe inhibon sintezen e kolesterolit, duke reduktuar keshtu depozitat e yndyres ne organizem. Gjithashtu ndihmon ne reduktimin e ndjesise se urise.

Curcuma - e titruar ne kurkuminoide, rregullon funksionet e sistemit digjestiv dhe funksionet e melcise fale efektit antioksidante qe ushtron. Gjithashtu kontribon ne pakesimin e shqetesimeve gjate ciklit menstrual si dhe ne dhimbjet e artikulacioneve.

Xhinxher - I titruar ne xhinxherole eshte efektiv kunder te vjellave, si dhe permireson qarkullimin normal te gjakut dhe funksionin e artikulacioneve. Gjithashtu ndihmon ne qetesimin e shqetesime te krijuara gjate ciklit menstrual.

Rhodiola - fale perberesve te saj aktiv, ka efekte tonike - adaptogjene, ne rast te lodhjeve fizike dhe mendore, duke permiresuar ndjenjen e humorit.

Perdorimi: 1-2 kapsula ne dite, te shoqeruara me nje gote uje. Preferohet ne mengjes dhe ne darke, pas buke.

Paketimi: 40 kapsula

Nuk rekomandohet gjate shtatezanise dhe ushqyerjes me gji.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Specifikime
Sipas trupitTrupi
Sipas tipit te produktitSuplemente
Sipas LinjaveDr.Taffi
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.