Aloe Vera Succo con Mirtillo, 1000 ml

1 450 Lekë
Suplement ushqimor me baze leng te perqendruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera dhe leng Boronice.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqimor me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Këto gjethe janë pastruar nga lëkura më një proces shumë delikat, i cili eleminon pjesën e jashtme që përmban Aloinë. Lëngu i përqëndruar nga tuli i gjetheve të Aloe vera garanton të gjitha benefitet e kësaj bime dhe favorizon funksionet hepatike dhe detoksifikuese të organizmit.

Lëngu i përqëndruar i Boronicës ka shumë benefite për organizmin, ndër të cilat stimulon qarkullimin e zemrës dhe lufton radikalet e lira. Aloe Vera nga ESI është lider që nga 1997, i vetmi me principe natyrale (polisaharide) të certifikuara (7000 mg/l) në gjëndje të stimulojnë funksionin e mëlcisë dhe eleminimin e toksinave për detoksifikimin e organizmit.

Përdorimi: 25 ml lëng sic është ose i holluar me ujë, 3 herë në ditë.

Paketimi: 1000 ml

Lëng i përqëndruar nga tuli i gjetheve pa lëkurë Aloe Vera

74.85 ml

Lëng i përqëndruar Boronice

195 mg

Nuk përmban: Alkol, Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci NDREU_LELezhe694086182
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992373
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
Farmaci ALBANI-SHLagje V Kushi-Shkoder665585491
FARMACI EVITATirane042257187
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE0682020169
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI KOZETA VLVlore
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
FARMACI XHELILI Tirane Tirane Allias0697825798
FARMACI JON TRIsh Blloku-Tirane0695832940
FARMACI EGIAN 1_TRTIRANE0675854266 ,0695226801
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI MARSIDA SHShkoder
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr81700699769745
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci Farmavitta 22Tirane Rruga e Barikadave0692033611
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.