Aloe Vera Succo con Mirtillo, 1000 ml

1 450 Lekë
Suplement ushqimor me baze leng te perqendruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera dhe leng Boronice.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0824

Suplement ushqimor me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Këto gjethe janë pastruar nga lëkura më një proces shumë delikat, i cili eleminon pjesën e jashtme që përmban Aloinë. Lëngu i përqëndruar nga tuli i gjetheve të Aloe vera garanton të gjitha benefitet e kësaj bime dhe favorizon funksionet hepatike dhe detoksifikuese të organizmit.

Lëngu i përqëndruar i Boronicës ka shumë benefite për organizmin, ndër të cilat stimulon qarkullimin e zemrës dhe lufton radikalet e lira. Aloe Vera nga ESI është lider që nga 1997, i vetmi me principe natyrale (polisaharide) të certifikuara (7000 mg/l) në gjëndje të stimulojnë funksionin e mëlcisë dhe eleminimin e toksinave për detoksifikimin e organizmit.

Përdorimi: 25 ml lëng sic është ose i holluar me ujë, 3 herë në ditë.

Paketimi: 1000 ml

Lëng i përqëndruar nga tuli i gjetheve pa lëkurë Aloe Vera

74.85 ml

Lëng i përqëndruar Boronice

195 mg

Nuk përmban: Alkol, Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
FARMACI ISAKU 2 DurresRr.Aleksander Goga Durres0684654993
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI MIKETirane0684360406
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI ILIR B-07Tirane042232173 / 0672018278
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI SHALLARI TIRANEKashar,Yzberisht TIRANE692256740
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI DAJTITirane0682000601
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
LIFEMED SHPK (Farmci Imifarma 6)Tirane Rruga Reshit Petrela nr 870674089009
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992366 / 0693992373
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
LIFEMED SHPK (Farmaci Imi farma 2)Tirane Rruga Zonja Curre 0674089009
FARMACI SANDRI 2_KOKORCE692568812
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI MEDIKAMENTATIRANE
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI KLARA_ALLRr.Dibres _Tirane0698851828
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.