Aloe Vera Succo Colon Cleanse

1 000 Lekë
Suplement ushqimor me baze leng te perqendruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera, FOS (Frutoligosaharide) dhe ekstrakt Likuirizia qe nxit funksionin digjestiv.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0829

Suplement ushqyes me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Këto gjethe janë pastruar nga lëkura më një proces shumë delikat, i cili eleminon pjesën e jashtme që përmban Aloinë. Lëngu i përqëndruar nga tuli i gjetheve të Aloe vera garanton të gjitha benefitet e kësaj bime dhe favorizon funksionet hepatike dhe detoksifikuese të organizmit.

Përvec Aloe vera, produkti përmban dhe FOS (Frutoligosaharide) të cilat stimulojnë prodhimin e probiotikëve në zorrë dhe ekstrakt Likuirizia që nxit funksionin digjestiv. Aloe Vera nga ESI është lider që nga 1997, i vetmi me principe natyrale (polisaharide) të certifikuara (7000 mg/l) në gjëndje të stimulojnë funksionin e mëlcisë dhe eleminimin e toksinave për detoksifikimin e organizmit.

Përdorimi: 25 ml lëng sic është ose i holluar me ujë, 3 herë në ditë.

Paketimi: 500 ml

Lëng i përqëndruar nga tuli i gjetheve pa lëkurë Aloe Vera

67.5 ml

FOS, fruktolisaharide 4,5 g

FOS, fruktolisaharide 4,5 g

Rrënjë likuirizia e.f.

3,15 ml

Nuk përmban: Alkol, ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.