Psylliox Activ Fibra Flacon

2 250 Lekë
Suplement ushqyes 100% bimor, me baze Psilium te paster dhe leng Kumbulle, i pasur me fibra, qe favorizojne nje aktivitet te ekuilibruar te intestinit, thelbesor per mireqenien e gjithe organizmit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes 100% bimor, me bazë Psilium të pastër dhe lëng Kumbulle, i pasur me fibra, që favorizojnë një aktivitet të ekuilibruar të intestinit, thelbësor për mirëqënien e gjithë organizmit.
Zgjidh konstipacionin dhe tretjen natyrshëm, normalizon peristaltikën e zorrës dhe konsistencën e feces, me përdorim të gjerë përfshirë intolerantët ndaj laktozës, fëmijët dhe gratë shtatzëna, pa shkaktuar efekte anësore dhe varësi. Ka efekt probiotik dhe veprim qetësues në gjithë sistemin e tretjes. Me shije portokalli të kuq të ëmbëlsuar nga ekstrakti natural i gjetheve Stevia.

Përdorimi: Përzieni 1 masë (4.9 g) në një gotë me 150 ml ujë. Mund të konsumohet deri në 3 herë në ditë, mes vakteve dhe jo në darkë.

Paketimi: 172 g

Pluhur Psilliumi

4,1 g

Lëng Kumbulle (i përqëndruar)

0,23 g

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservante, produkte nga qumështi ose peshqit, gluten, sheqer të shtuar, laktozë, sakarinë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI DAJATirane0692654644
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI MIRELA BERATBERAT0697216839
FARMACI EGIAN 1_TRTIRANE0675854266 ,0695226801
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN695156215
FARMACI ELSITirane0692423090
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI HIZDRI TIRANERr.Mine Peza TIRANE692146315
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI DAJTITirane0682000601
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI META SHSHKODER
FARMACI JURI LACLa�
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
FARMACI INTERNACIONAL_2006Shkoder0692462090
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI LULETA SHKODERPrane Hotel Rozafa_SHKODER22254996
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI MEGI_ELELBASAN0694484914
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres
Farmaci Gurabardhi _ELELBASAN Lagjja Aqif Pasha, rruga Jakov Kilica0695253283
FARMACI MEDICIN HOUSE_ELBElbasan697610162
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci BioVita ElbasanIsh farmaci 1Maji Elbasan697560015
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE698136464
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI LIRA DHE ROZA TIRANEKAMEZ TIRANE0698468517
FARMACI ANJA POGRADECPOGRADEC0696152888
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI BORA Tirane Tirane Perb Pirro Mani Ali Demi042378370
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI AGOLLI_TRTIRANE, PRAN ASTIRIT 0694273068
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.