Psylliox Activ Fibra

1 400 Lekë
Suplement ushqyes 100% bimor, me baze Psilliumi dhe Kumbulle, i pasur me fibra qe favorizojne funksionin intestinal.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes 100% bimor, me bazë Psilliumi dhe Kumbulle, i pasur me fibra që favorizojnë funksionin intestinal. Psylliox Activ Fibra është zgjidhja ideale për një funksion intestinal të ekuilibruar dhe për mirëqënien e të gjithë organizmit.Psilliumi, përvec veprimit si probiotik, normalizon volumin dhe konsistencën e feceve, gjithashtu realizon një veprim qetësues dhe emolient tek i gjithë trakti gastrointestinal. Psylliox Activ Fibra ka shije kumbulle.

Përdorimi: 1-3 bustina në ditë mes vakteve, jo në darkë.

Paketimi: 20 bustina x 6 g

Lëvore fara Psilliumi

4,1 g

Rrënjë Panxhari kuq

0,1 g

Kumbull (lëng dhe pulp i thatë)

0,2 g

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, gluten, sheqer të shtuar.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
Farmaci Farmavitta 2Tirane,Rruga Tish Daija kompleksi KIKA
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI EGIAN 1_TRTIRANE0675854266 ,0695226801
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA0692031022
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 0682069393
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI ORIENTirane0692054446
Farmaci Suela KjKavaje, Mali i Robit, Perballe Qendres Shendetsore0693756402
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI VERDETirane042254651
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI FLORITirane0672000707
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI GJOCITirane0696509999
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI VALBONATirane0692113487
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI BORA_BRURE VAJGURORE_BERAT693919108
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI NR 3 ELBASANELBASAN693650290
FARMACI NILA DURRESDURRES692939476
FARMACI MELA FARMA_TRTIRANE E RE, PRANE UJESJELLSIT 42210027 ,0692609941
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI MALVINA TIRANEUnaza e re TIRANE0675243933
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
Farmaci ORANGE 002 FARMACI SHPKTirane,Rruga Qemal Stafa , pll nr10/780697723161, 0692209778
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI JORI_TRTIRANE0694838942
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
FARMACI ILIRTirane0672018278
FARMACI SELVIA_TRTIRANE0697480772
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
BESI PHARMATirane Rruga Medar Shtylla kompleksi Tircino0694890175
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI ELONA SPAHIU_PEQINPEQIN695156215
FARMACI BARDHI H&BShkoder
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
Farmaci BioVita ElbasanIsh farmaci 1Maji Elbasan697560015
FARMACI LIFETirane042245522
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
FARMACI BORA Tirane Tirane Perb Pirro Mani Ali Demi042378370
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
DEA ONE SHPKTirane Rruga Myslym Shyri pll nr 56/20696415464
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI BIO PLUS_KORr.28 Nentori_KORCE693953690
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0682290055 , 0676121290
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE698136464
FARMACI MOZA _YzberishtTIRANE694569482
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.