Le Dieci Erbe Colon Cleanse, 30 tableta

660 Lekë
Suplement ushqyes 100% me origjine natyrale, i perbere nga nje miks bimesh te bera pluhur dhe te presuara ne tablete.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0899

Suplement ushqyes 100% me origjinë natyrale, i përbërë nga një miks bimësh të bëra pluhur dhe të presuara në tabletë.
Aloe, Kaskara, Sena, Rhamnus Alpin e Rabarbaro përmirësojnë funksionin intestinal. Finoku, Likuirizia, Gentiana, lule qumështi dhe Marubi favorizojnë tretjen. Përmban gjithashtu xhel Aloe Vera i cili ka veprim detoksifikues.

Përdorimi: 1-2 tableta të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

Paketimi: 30 tableta x 800 mg

Aloe vera konc.

200 mg

Lëvore Kascara Sagrada

160 mg

Lëng Aloe Ferox

120 mg

Finok

100 mg

Gjethe Sene

80 mg

Rrënjë Likuirizia

30 mg

Lëvore Rhamnus Alpin

20 mg

Rrënjë Gentiana

30 mg

Rrënjë/ ribosome Rabarbari

20 mg

Rrënjë lule qumështi

20 mg

Lule Marubi

20 mg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
FARMACI ISAKU 2 DurresRr.Aleksander Goga Durres0684654993
FARMACI DECKADurres0696526559
FARMACI FLORITirane
FARMACI INEATirane
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
Farmaci Xhepa Tirane,Bathore,Rr Merkuri ,lagjja 70697544432 , 0682756063
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI SAGEL DURRESDURRES0694570851 / 0682001311
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI IMEAA 11 VloreBulevardi Ismail Qemali,Lagja Isa Boletini Vlore0693212950 / 0694843330
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI ALBA DERVISHI_TRMYSLYM SHYRI_Tirane0693625833
FARMACI IDIALTirane042243844
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LINDA DRDurres05235648 / 0695405461
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI MATA 2_DRL.13 Rruga"PAVARSIA"Plepa Durres0682599458
FARMACI LIVIDATirane0695545372
Farmaci DEI-BeratBERAT693696698
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI STELA TRTirane0672238462
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Farmaci Nr 1 Megi ZeraTirane Rruga Don Bosko pll Aurora Konstruksion0697560860
FARMACI KRISTI TRKomuna e Parisit_Tirane0692264141 / 0676359096
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
Farmaci Gjermane-2 Tirane Tirane Blloku Gintash_Laprake693938310 ,0695231885
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
FARMACI ENISA-VLOREVLORE0692448660
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI ANDI_FIERPRANE SPITALIT_FIER0695778688 / 0675833101
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
Orange Farmaci 022Tirane Rr. Qamil Guranjaku
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
Farmaci NR 1 (Nevreze Xhafa)Sarande085222493 0692318669
Farmaci Orange farmaci 007Tirane Rr Kavajes pall Delijorgji0697254426, 0692209778
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
FARMACI EBIS_VLOREVLORE
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO042205331 / 0694893930
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI HOBDARITirane042233183
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI XHENI pharmaRruga Kongresi i Manastirit,Tirane0696589131
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES0699868105 / 0692050515
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
FARMACI ITAL FARMARruga Albanopoli,Godina nr 4/236 Tirane0672033008
FARMACI NIKEDA VOREVORE672178065
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI EMILI QIRKO TIRANERr.Siri Kodra TIRANE
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI PRIMAFARMATIRANE695571385
FARMACI SPAHIU 2 TIRANETIRANE
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI RISTOTirane0695758202
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI NAKORruga Misto Mame,Lagjja Kongresi Lushnje0695370134
FARMACI MISHELDURRES052420402 / 0694000060
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI FARMA EXPRES DRDURRES052227547 / 0682270954
FARMACI JANIFARMATIRANE0692474889
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI L.XHAXHO Tirane Tirane Yzberisht695551338
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI SARA_TRRr.Frosina Plaku_Tirane672067272
FARMACI ISI KORCE ( ALMA JORGJI )Korce0698296331
Farmaci Sabina BerishaFier Lagja 11Janari, Rruga Jani Bakalli0692656431 / 0695147247
FARMACI ALDA_ELELBASAN697906917
FARMACI XHULI DRDurres0692932706
FARMACI NORA SRSARANDE
FARMACI NORA 1_SRSARANDE
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI SALIASITirane042375320
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE HIMARE692636344
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE 0694890175
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI Nr 13Sarande085222137
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
FARMACI PRANVERAFier
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.