Le Dieci Erbe

570 Lekë
Suplement ushqyes 100% me origjine natyrale, i perbere nga nje miks bimesh te bera pluhur dhe te presuara ne tablete.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes 100% me origjinë natyrale, i përbërë nga një miks bimësh të bëra pluhur dhe të presuara në tabletë. Aloe, Kaskara, Sena, Rhamnus Alpin e Rabarbaro përmirësojnë funksionin intestinal. Finoku, Liquirizia, Gentiana, lule qumështi dhe Marubi favorizojnë tretjen.

Përdorimi: 1-3 tableta të shoqëruara me shumë ujë, në darkë para gjumit.

Paketimi: 40 tableta x 400 mg

Lëvore Kascara Sagrada

256.3 mg

Rrënjë Likuirizia

48 mg

Lëng Aloe Ferox

192 mg

Rrënjë Gentiana

48 mg

Finok

160.32 mg

Rrënjë lule qumështi

32 mg

Gjethe Sene

128 mg

Lëvore Rhamnus Alpin

32 mg

Lule Marubi

32 mg

Rrënjë/ ribosome Rabarbari

32 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr81700699769745
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI 17Tirane
Farmaci DITE E NATE (Rr Elbasanit)Tirane Rr Elbasanit Kulla park gate kt 10692948817/ 0696134810
FARMAVLORA 3_VLVLORE
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI JULI FIERFier0699503331
FARMACI INA SHEHU_FIER (AGIM SHEHU)Lagja Apollonia,Rruga Brigada XI Sulmuese Fier0694885574
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
FARMACI JON TRIsh Blloku-Tirane0695832940
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI ERION_ELBELBASAN0674720211 ,054245540
FARMACI RIGERS PRANE SELVISE - TIRANE0672003142
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
Farmaci SEFAFier Lagjja 15 Tetori Rruga Mico Papuciu0696583432
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI ALBFARMATirane
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI LIKATirane042241003
FARMACI JORA_TRRr.Shkelqim Fusha_Q.Kristal_TIRANE699693169
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
FARMACI FLORITirane0672000707
Farmaci Suela KjKavaje, Mali i Robit, Perballe Qendres Shendetsore0693756402
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI AMELIATirane0682051408
API ALPHARMABulevardi "Zogu I" Godina ish-Zeri Popullit Tirane0692030001
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
Farmaci PharmaJonRr. Kavajes Pallati 55 shk 1 ap 1 Tirane0674666070
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane0692265057
farmaci Nr 2-Parruc-SHParruc-Shkoder
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI REJ_VelipojeShkoder-Velipoje
FARMACI MATADurres0682078231
FARMACI JONAJDA GERDANI_DRDURRES ,RR'DALIP PEZA',5/379-N10674024794
Farmaci Endri 2Rr.Ali Demi Njesia Bashkiake nr.1 Tirane0699976077 ,0693577133
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE697292854
Farmaci DEI-BeratBERAT693696698
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI LINDA DRDurres5235648
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI TROPLINI DRDurres
FARMACI MISHEL_ELLagja 5 Maji_Elbasan0692306958
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI ESI-FARMTirane0694844018
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
Farmaci Mati KoKorce Bulevardi Gjergj Kastrioti Zona kadastrale 80696639743
FARMACI HELPTIKA DEVOLLDevoll Korce0684023127
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres0692126053
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
Farmaci DYRRAHDurres,Lagjja 17, Rr Halil Myrto, kt 10693461774
Farmaci Perparim JazexhiuBerat
FARMACI BABAMUSTADurres
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
FARMACI GENTI Tirane 21 DHJETORI Tirane0672089323
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI LINDA ELBElbasan
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
Farmaci Sinani ElbasanElbasan672055697
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 0682069393
FARMACI ISAKU 2 DurresRr.Aleksander Goga Durres0684654993
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane0692141304
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci PHARMA 13Tirane Kashar Yzberisht Rr Sabri Preveza p.Gora0682378748
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI PIERIND VODOLushnje0698688363
FARMACI BRUKALAC
FARMACI MARSIDA SHShkoder
Farmaci EnxhiTirane Blv Bajram Curri Pll Jon 2000 kt 10684052054
FARMACI FELIX Tirane Tirane Rr.IRFAN TOMINI0696707356
FARMACI DORINA VASIARI DRDURRES0699301180
FARMACI DOKU_TRTirane, prane ambulances Bregut Lumit0685237570
Farmaci DORINA VLVlore Lagj. 28Nentori, Rr. At Kristo0697900580
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI LULE_VLVLORE33227567
FARMACI KLAJDI LUSHNJELUSHJNE0686901275
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI LEDIA_VLVLORE
FARMACI JORI_TRTIRANE0694838942
FARMACI PETAL FARMA TIRANETIRANE0694008900
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI JANIFARMATIRANE0692474889
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi0692069331 , 42200255
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI EVI_VL (Adhurim Hoxha)VLORE
FARMACI SELVIA_TRTIRANE0697480772
FARMACI KRISTINA FIERFIER0696457205
FARMACI HALILI TIRANEBlv.Zhan D'Ark Tirane0693575307
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
Farmaci Kristal Alketa CelaFier ,Patos lagjja 29 Rr Thoma Rrudha0692085226
FARMACI LLANAJ_VLORERruga Trans ballkanike_Vlore693713516
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI DARVIN TIRANEPORCELAN -TIRANE672748405
FARMACI DEA-FARMA Tirane Tirane DAJT666286500/ 0697306192
FARMACI ELISA 3 ELELBASAN,SHUSHICE054248660
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI NR 3 ELBASANELBASAN693650290
FARMACI ERION ABDIHOXHA_ELELBASAN0692272175
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692940993
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
Farmaci BULICA PHARMAKukes Lagja nr 7 Rr Zabeli, Ndertese nr 10692292368
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI ELENA FRFier0692113969
Farmaci Besa_VLVlore694422284
Farmaci JAKO-SHSHKODER0692274224 , 0694899999
FARMACI YLLKA ARAPI_ELELBASAN693771047
FARMACI DITE NATE 2 Tirane Tirane Rruga Sulejman Delvina_St.Dinamo692948817/ 0694435298
FARMACI AT FARMA TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692938666
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
Farmaci Medic ALLagja Pavarsia_Vlore0693756511 , 0692020213
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
FARMACI RISTOTirane0695758202
FARMACI DJEPAXHIJA SHKODER, Rr Isuf Sokoli prane klubit te gjuetareve0693747700
FARMACI FARMA EXPRES DRDURRES52227547
Farmaci MIGEN-FRFIER698715494
FARMACI SHAMETI DURRESDURRES697703001
FARMACI XHENITirane0692396130
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI FARMAVITA 7_TRDon Bosko Tirane
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI VIRNADurres
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI EMATirane0684054733
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI STELA TRTirane0672238462
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI YASMIN SHKODERShkoder Lagja Manush Alimani,Blv Zogu 10693992373
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI KLODI FIERFIER34226314
FARMACI KOLISTirane04 2231552 ,0684005030
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI ARIENDTirane42469709 / 0675277729
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore
FARMACI HYRA DR.Durres0699764205
FARMACI MIRI Tirane Tirane Rruga Petro Nini_rruga e Elbasanit0672969836
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.