Karbofin Forte 30 naturcaps

720 Lekë
Suplement ushqyes 100% natyral, me baze Karbon vegjetal, Finok, Kamomil dhe vajra esenciale, per eleminimin e gazrave ne zorre dhe qetesimin e dhimbjeve intestinale, permiresimin e tretjes dhe rregullimin e aktivitetit intestinal.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes 100% natyral, me  bazë  Karbon vegjetal, Finok, Kamomil dhe vajra esenciale, për eleminimin e gazrave në zorrë dhe qetësimin e dhimbjeve intestinale, përmirësimin e funksioneve fiziologjike të tretjes dhe rregullimin e aktivitetit intestinal.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë me ujë, pas ushqimit nëse presioni abdominal shkaktohet nga proceset e tretjes, në të kundërt larg vakteve.

Paketimi: 30 tableta x 375 mg

Karbon aktiv

100 mg

Kamomil pluhur

40 mg

Finok i ëmbël pluhur

190 mg

Kamomil e.s. tit. 0,3%

30 mg

Finok i ëmbël e.s. tit. 0,5%

60 mg

Finok i ëmbël o.e.

1 mg

Angelica e.s. 4/1

50 mg

Mente o.e.

1 mg

Anice Verde o.e.

1 mg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226
Farmaci Kristal Alketa CelaFier ,Patos lagjja 29 Rr Thoma Rrudha0692085226
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI IRMA PRIFTILushnje0697240613
FARMACI INEATirane
FARMACI BLLOKU_TRRR "SAMI FRASHERI",TIRANE0692430604 ,042363132
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT695601728
FARMACI MATADurres0682078231
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI LEKLI 2 TRTIRANE
FARMACI NACIONALTirane0688408616
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258
Farmaci PUPULINA GJEVORI ElbasanStacioni i Trenit-ELBASAN0692940993
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI EVERGREENRruga Mujo Ulqinaku_Fier0692125021
FARMACI 2 AE_TRQendra Toptani-Tirane0682153996
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI ZAIMITirane0698316554
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI TEUTA FIERFier0696396559
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI LATO TRTIRANE,PRANE SHKOLLES BASHKUAR (ISH-F.RENOL)0693177715
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
Farmaci Renata GuciTirane Farke Selite Rruga e zallit pll,Matrix ap 10696589131
FARMACI GENI & LORI_TRTIRANE042359286 / 0692065008
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI ORMIN FierLgj"8 Shkuti",Unaza e Re Fier693713535
FARMACI LIVIDATirane0695545372
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI BIOSTirane0683068618
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
Farmaci Orange 019Rr. Siri Kodra ne krah te Q.Shendetsore 3
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.