Erbe della Notte Activ

1 450 Lekë
Suplement ushqyes 100% natyral me ekstrakte bimore te Pasiflora, Valeriana, Escolzia dhe Biankospino qe permiresojne cilesine e gjumit; eleminojne shqetesimet e fjetjes dhe sigurojne nje gjume te thelle dhe te rehatshem.
Availability: In stock
SKU: 10155

Suplement ushqyes 100% natyral me ekstrakte bimore të Pasiflora, Valeriana, Escolzia dhe Biankospino që përmirësojnë cilësinë e gjumit; eleminojnë shqetësimet e fjetjes dhe  sigurojnë një gjumë të thellë dhe të rehatshëm. Biankospino dhe Pasiflora nxisin relaksimin dhe mirëqënien mendore në rast stresi.

Naturcaps përbëhen nga fibra bimore totalisht naturale tepës (tapioca) fermentuar; pa ngjyrues artificiale lehtesisht e tretshme nga trakti gastro-intestinal dhe e përshtatshme për veganët.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë, mundësisht në darkë para se të shtriheni për të fjetur.

Paketimi: 50 kapsula x 620 mg

Valeriana e.s. tit. 0,42%

300 mg

Escolzia e.s. tit. 0,5%

200 mg

Passiflora e.s. tit. 3-4%

300 mg

Biancospino

100 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, produkte peshku, gluten, laktozë, OMG, ëmbëlsues, sheqer.

Produkt Vegan

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI RIGERS PRANE SELVISE - TIRANE0672003142
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI INA 3_Fier SheganFier Shegan692743799
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI KAMEL FARMA Tirane Tirane Pol.Qendrore
FARMACI GJERGJI TIRANETirane0695833019
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci Keti 2014Yzberisht TIRANE672036028
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI ISARTI TIRANEAllias TIRANE042369930, 0696210485
FARMACI ERILDA SAUKSAUK TIRANE0693588502 , 0697890385
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI NIKATirane0699150030
FARMACI MILANO ELBASANElbasan0692110984
FARMACI BEAUTYTirane0697205079
FARMACI TELMA TIRANERr.5 Maji TIRANE0692343442 , 0699550237
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI RIALFATirane0697695484
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI FLORITirane
FARMACI Gerta M.PEZAM Peza_Tirane0697852228 / 0672031594
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
FARMACI EURO SP.USHTARAK Tirane Tirane SPITALI USHTARAK LAPRAKE0699100137
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi042200255
FARMACI FARMA PRIMA TIRANE21 dhjetori TIRANE694813693
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI LIFETirane042245522
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI FLUTURATirane0697574708
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI WESTTirane0694005055
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI PHARMAWEST 2Rruga e Kavajes Tirane0697008888
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI PRIMAFARMATIRANE695571385
FARMACI BIO VITA Tirane Tirane Pallatet Cabej692058762
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI EVITATirane042257187
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko Kashar Tirane0699910010
FARMACI 17Tirane
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
LIFEMED SHPK (Farmaci Imifarma 4)Tirane Rr Fortuzit0674089009
FARMACI DIAMANTI_VLOREVLORE697537051
FARMACI STELA TRTirane0672238462
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI ANI TIRANEPrane Astirit TIRANE693575083
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.