DEFENCE KS TricoSafe 100 Food supplement

2 700 Lekë
Suplement ushqyes i cili lufton renien e flokut.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2838

Permban:

Biotine dhe Selen - Mirembajne dhe ushqejne floket.

Niacin: Permireson metabolizmin energjitik.

Riboflavin, Zink dhe Baker: Mbrojne qelizat nga stresi oksidativ.

Perdorimi: 1 tablete ne dite te shoqeruar me uje pas vaktit kryesor.

Paketimi: 30 tableta

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Specifikime
Sipas trupit Floket
Sipas Linjave Bionike
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.