Omegactive Vegan

2 850 Lekë
Suplement ushqyes i pasur me acide yndyrore te pangopura si Omega3, Omega6, Omega7, Omega9, vaj nga farat e Lirit dhe vaj Ulliri, te cilat sjellin benefite te dukshme ne organizmin tone.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes i pasur me acide yndyrore të pangopura si Omega3, Omega6, Omega7, Omega9, vaj nga farat e Lirit dhe vaj Ulliri, të cilat sjellin benefite të dukshme në organizmin tonë.

Përdorimi: 2-3 kapsula në ditë.

Paketimi: 120 kapsula x 1300 mg

Vaj nga farat e Lirit

1,60 g

Vaj nga farat e Oenothera

0,18 g

Vaj ekstra i virgjër ulliri

0,12 g

Vaj nga krundet e orizit

0,06 g

Vaj nga frutat e olivello spinoso

0,02 g

   

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI NIKOTirane
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan0676466831
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres0692126053
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.