Multicomplex Senior

€8.10
Suplement ushqyes i perbere nga 13 vitamina dhe 12 minerale perfshire Coenzime Q10, i cili furnizon organizmin me nje doze suplementimi te ketyre perberesve. Formule e kompletuar dhe e balancuar per te rritur pas moshes 50 vjec.
Availability: In stock
SKU: 0916

Suplement ushqyes i përbërë nga 13 vitamina dhe 12 minerale përfshirë Coenzimë Q10, i cili furnizon organizmin me një dozë suplementimi të këtyre përbërësve. Formulë e kompletuar dhe e balancuar për të rritur pas moshës 50 vjec.

Përdorimi: 1 tabletë në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 30 tableta x 1440 mg 

Vitamina A 800,0 mcg

Vitamina B6 1,4 mg

Vitamina D 5,0 mcg

Hekur
5,4 mg

Mangan
2,0 mg

Tiamina (Vit.B1)
1,1 mg
Vitamina H (Biotina)
50,0 mcg
Vitamina E 12,0 mg Jod
105,0 mcg
Molibden
25,0 mcg
Riboflavina (Vit.B2) |
1,4 mg
Ac. folik
200,0 mcg
Vitamina K 30,0 mcg Kalcium
215,0 mg
Bakër
0,5 mg
Niacina (Vit.PP)
16,0 mg
Vitamina B12 2,5 mcg Klorur
120,0 mg
Fosfor
105,0 mg
Selenium
30,0 mcg
Vit. B5 (Ac. pan­to­te­ni­k)
6,0 mg
Vitamina C 80,0 mg Krom
40,0 mcg
Magnez
100,0 mg
Zink
6,0 mg
Coenzima Q10 10,0 mg        

Nuk përmban: Aroma artificiale, produkte qumështi, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI BARDHI H&BShkoder0682097990
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI A&G Tirane Tirane ISH-EKSPOZITA042226310 / 0692031022
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI JONAPHARMA_SHK SHKODER 0686541495
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
Farmaci Orange Farmaci 029 Tirane Rr.Don Bosko, Pall i Vizion +
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
Farmaci FARMAVITA-VLOREVlore Rr Riza Salati lagjja Rilindja pll1148 kt 10697850771
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres052220408 / 0694766866
FARMACI SINANI_VLRruga Hajredin Haxhiraj-Vlore0682035533
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
Farmaci RejanKamez Lagj. nr2 Bulevardi Blu0699658905 , 0694464219
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.