DigestivAid No Acid, 60 tableta

1 150 Lekë
Suplement ushqyes kunder gastritit dhe djegies se stomakut, me baze fosile koralesh, te cilat jane nje burim natyral i karbonatit te kalciumit, Papaja dhe Likuirizia.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2191

Suplement ushqyes kundër gastritit dhe djegies së stomakut, me bazë fosile koralesh, të cilat janë një burim natyral i karbonatit të kalciumit, Papaja dhe Likuirizia. Kalciumi kontribuon në funksionin normal të enzimave digjestive, ndërsa Papaja dhe Likuirizia favorizojnë funksionet fiziologjike të aparatit tretës dhe veprojnë në mënyrë sinergjike për të luftuar aciditetin e stomakut në mënyrë natyrale.

Përdorimi: 2 tableta që duhet të shkrihen në gojë, 2 herë në ditë, një orë pas vakteve kryesore.

Paketimi: 60 tableta x 17 g   

Rrënjë likuirizia e.s. tit 19%

0,24 g

Fruta Papaja liofilizuara

0,034 g

Pluhur fosile koralesh

0,2 g

Pektinë

0,06 g

Kalcium

190 mg

  

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.