DigestivAid Active

1 100 Lekë
Suplement ushqyes me baze Amidoni nga orizi i fermentuar dhe ekstrakte bimore qe favorizojne funksionet digjestive.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0861

Suplement ushqyes me bazë Amidoni nga orizi i fermentuar dhe ekstrakte bimore.
Anice, Ananasi, Papaja, Finoku, Karcofi, Kumini dhe Xhinxheri janë bimët që favorizojnë funksionet digjestive. Xhinxheri eleminon ndjesinë e nausea (të përzierat). Aloe Vera qetëson dhe lehtëson sistemin tretës. Falë formulës së vecantë tableta shkrihet gjatë traktit gastroenterik duke favorizuar funksionin digjestiv; lehtëson tretjen, crregullimet gastrike.

Përdorimi: 1-2 tableta në ditë gjysëm ore para 2 vakteve kryesore.

Paketimi: 45 tableta x 800 mg

Pluhur frutash Anice verde

0,36 g

Gjethe Karcofi e.s. tit. 2,5%

0,064 g

Niseshte e fermentuar

0,28 g

Pluhur fruta Kumini

0,06 g

Fruta Ananasi e.s

0,24 g

Fruta Finoku e.s. 0,5%

0,18 g

Fruta Papaja të liofilizuara

0,20 g

Xhel Aloe Vera i konc.

0,08 g

Pluhur xhinxheri

0,048 g

  

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, gluten, laktozë, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.