Cranberry Cyst

1 280 Lekë
Suplement ushqyes me baze Boronice te kuqe, Ortosiphon, Uva ursina, Verga e Arte dhe ekstrakt Fara Qitro kunder infeksioneve urinare dhe uro-genitale.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Boronice të kuqe, Ortosiphon, Uva ursina, Verga e Artë dhe ekstrakt Fara Qitro; kundër infeksioneve urinare dhe uro-genitale. Parandalon ngjitjen e E.Colit në rrugët urinare, përmirëson drenimin e likideve dhe mbron rrugët urinare. Proantocianidina (PAC) 40 mg, principi aktiv vegjetal që karakterizon Cranberry-n, shfaq veprim anti-adeziv të baktereve uropathogjene, ul aciditetin e urinës, duke frenuar në këtë mënyrë rritjen bakteriale dhe shfaqen e infeksionit urinar.

Përdorimi: Merrni 2 tableta në ditë, me shumë ujë gjatë ushqimit.

Paketimi: 30 tableta x 750 mg

Boronicë e kuqe e.s. tit. 30%

133,5 mg

Uva ursina e.s. tit. 20%

100 mg

Verga e Artë e.s. 10/1

100 mg

Fara qitro e.s. 4/ 1

100 mg

Ortosifon e.s. tit. 0,2%

100 mg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, Aroma artificiale, konservantë, Gluten, Sheqer.


Produkt
Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI LEO FARMATirane0692642920
FARMACI 17Tirane
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMAVLORA 3_VLVLORE
Farmaci Farmavitta 2Tirane,Rruga Tish Daija kompleksi KIKA
FARMACI MELA TIRANERruga Qamil Gurakuqi TIRANE698754994
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
FARMACI YMERI TIRANEBabrru TIRANE0697565464 , 0694524186
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI DAJATirane0692654644
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
FARMACI MISHELDURRES0674044040
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER698490659
FARMACI FIRDEUSDurres692180397
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571, 0696561909
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
Farmaci DITE E NATE (Rr Elbasanit)Tirane Rr Elbasanit Kulla park gate kt 10692948817/ 0696134810
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
FARMACI SETI TIRANETirane0692238973
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI JON TRIsh Blloku-Tirane0695832940
Farmaci Teuta- BRBERAT0684391564
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI MEGI_ELELBASAN0694484914
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI NACIONALTirane0688408616
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI ENIDA_VLVLORE0697332831
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI BORA Tirane Tirane Perb Pirro Mani Ali Demi042378370
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
Farmaci PharmanexTirane , Rruga e Qelqit0695247777
FARMACI UNIVERS PLUS_TRTirane0694845553
FARMACI Grupi Mjeksor Komuna e ParisitTIRANE Rr"Grigor Heba"Selite e Vogel, Pll 6 katesh0696030760
Farmaci Silva TIRANEPrane Kopshtit Zoologjik TIRANE0692390029
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI MIRCE TRShkoze TIRANE695415010
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
Farmaci Taho PharmaRr. Gjergj Fishta, pallatet Korca. God Nr.3 Tirane0685094394
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
IMI FARMAIsuf Elezi Pallatet COLOMBO 2 TIRANE
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438
Farmaci NR 1 (Nevreze Xhafa)Sarande085222493 0692318669
FARMACI LIVIDATirane042360334
FARMACI ARIENDTirane42469709 / 0675277729
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI ILJAZI TIRANEUnaza E RE TIRANE0696718280
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI TONI_SAUKSAUK_TIRANE0682073280
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI PRANVERAFier0695880600
FARMACI JANIFARMATIRANE0692474889
FARMACI GALENOS_TRTIRANE, RR'DIBRES"0693645041
FARMACI NR. 3_CerrikCerrik_Elbasan694750616
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres0692126053
FARMACI HASA TIRANEKamez TIRANE0694423554
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Farmaci Orange farmaci 009Tirane,lagjja 4 ,Rr Myslym Keta ,godina 214/30693790145
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane0696553256
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
FARMACI JULI FIERFier0699503331
Farmaci Arjola BeratLagje 30 Dhjetori.Berat692898236
FARMACI XHULJANO SHAKAJ_VLVlore, Novosel,Lgj Fitore,Obj Nr 20693800100 , 0697625445
FARMACI DORI-KLARA Tirane Tirane Rruga Dr Shevqet Ndroqi0692069331 , 42200255
FARMACI MEDICAL_ELELBASAN ,Fshati Bradashesh
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI ANDI_FIERPRANE SPITALIT_FIER0675833101
FARMACI ERIUSTirane0692176958
FARMACI VALBONA VLVlore
FARMACI GRAND FARMARruga Myslym Shyri,pallati "EURO G.C"Sh.p.k Tirane0692065207
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
FARMACI AJNEL Tirane Tirane Kamez BLV Blu godina 30696677134
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.