The Verde 500 mg

1 110 Lekë
Suplement ushqyes me baze Cajin jeshil, i cili favorizon humbjen e peshes trupore dhe drenimin e likideve te teperta duke stimuluar diurezen.
Availability: In stock
SKU: 2167

Falë përqëndrimit të lartë në polifenole, vitamina dhe teina, caji jeshil sjell shumë benefite për organizmin. Përvec drenimit të likideve, caji jeshil ka veprim antioksidues tek indet, lufton radikalet e lira dhe përformon një veprim tonifikues dhe energjizues tek organizmi duke mposhtur lodhjen fizike dhe mendore.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë.

Paketimi: 60 kapsula x 700 mg

Pluhur nga gjethet e cajit jeshil

700 mg

Gjethe caji jeshil e.s. tit. 40%

300 mg

Nuk përmban: Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI FLORITirane
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ANDI_FIERPRANE SPITALIT_FIER0695778688 / 0675833101
Farmaci ParidSarande Lagja nr 1 Rruga Butrinti0695708959
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.