Chitosano + Forte

1 270 Lekë
Suplement ushqyes me baze Chitosano, nje zgjidhje natyrale per te reduktuar perthithjen e yndyrnave dhe karbohidrateve.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Chitosano, një zgjidhje natyrale për të reduktuar përthithjen e yndyrnave dhe karbohidrateve, për të normalizuar nivelet e glukozës në gjak, për të reduktuar ndjesinë e urisë dhe për të nxitur metabolizmin e makronutrientëve.

Chitosano + Forte përmban Guar dhe Krom. Guari është një aleat kundër kolesterolit, mbipeshës dhe diabetit falë aftësisë së tij për të normalizuar gliceminë në gjak dhe reduktuar përthithjen e sheqernave gjatë tretjes. Kromi rregullon përthithjen e makronutrientëve dhe nivelet e glukozës në gjak.

Përdorimi: 2 tableta në ditë të shoqëruara me shumë ujë. 10-15 minuta para vakteve kryesore. Pini 1.5-2 l ujë gjatë ditës.

Paketimi: 60 tableta x 1100 mg

Chitosano

1,8 g

 Guar

1,0 g

Krom

80 mcg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aroma artificiale, konservantë, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI FIRDEUSDurres692180397
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI GJOCITirane0696509999
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.