Immunilflor pocket drink

1 230 Lekë
Suplement ushqyes me baze echinacea, Sambuco, vitamine C, zink dhe mjalte Manuka qe fuqizon organizmin dhe rrit imunitetin.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme

Suplement ushqyes me bazë Echinacea, Sambuco, vitamine C, zink dhe mjaltë manuka. Echinacea dhe Sambuco forcojnë mbrojtjen imunitare natyrale të organizmit në ndryshimet sezonale. Vitamina C stimulon funksionimin normal të sistemit imunitar. Zinku kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Përmban 2 miliard fermente probiotike.

Përdorimi: 1 bustinë në ditë, sic është ose e holluar me ujë.

Paketimi: 16 bustina x 20 ml

Echinacea purpurea e.s. tit. 4%

180 mg

Mjaltë Manuka

150 mg

Sambuco lule e.s tit. 0,3% flavonoide totale

150 mg

Zink

10 mg

Sambuco (Lëng frutash i përqëndruar dhe i liofilizuar)

150 mg

 

Fermente probiotike L. casei, L. acidophilus, L. plantarum, Streptococcus thermophilus

2 miliard

Nuk përmban: Gluten, OMG.

Produkt Vegjetarian

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI XHENATirane0697563638
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci HEALTH PHARMATirane,Rruga Sadik Petrela ,nr81700699769745
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
Farmaci Pranvera Musaraj Tirane Tirane Bulev Blu,P-30_Kamez0686689968
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI A&A Tirane Tirane Fresku682705124
FARMACI IJONI Tirane Tirane Njesia Bashkiake Nr.9 Rr.Jorda Misja0694441325
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI INA MISTO MAMEKOMBINAT_TIRANE0676343504
Farmaci Keti 2014Yzberisht TIRANE672036028
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI FARIA TIRANEKAMEZ TIRANE0694400705
FARMACI HOTI TIRANEKamez TIRANE0692130473
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI MEG + Farma_TRMedreseja_Tirane0696208374
FARMACI XHENITirane
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI BLIRITirane0682030025
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.