Immunilflor naturcaps

880 Lekë
Suplement ushqyes me baze echinacea, unkaria, vitamine C dhe zink. Echinacea dhe uncaria forcojne mbrojtjen imunitare natyrale te organizmit ne ndryshimet sezonale.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0893

Suplement ushqyes me bazë echinacea, unkaria, vitaminë C dhe zink. Echinacea dhe uncaria forcojnë mbrojtjen imunitare natyrale të organizmit në ndryshimet sezonale. Vitamina C stimulon funksionimin normal të sistemit imunitar duke ndihmuar organizmin kundër gripit dhe ftohjes. Zinku kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Përmban 2 miliard fermente probiotike.

Naturcaps përbëhen nga fibra bimore totalisht naturale tepës (tapioca) fermentuar; pa ngjyrues artificiale lehtesisht e tretshme nga trakti gastro-intestinal dhe e përshtatshme për veganët.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë.

Paketimi: 30 kapsula x 500 mg

Echinacea purpurea e.s. tit. 4%

120 mg

Echinacea purpurea e.s. tit. 2%

30 mg

Echinacea angustifolia e.s. tit.4%

20 mg

Vitaminë C

80 mg

Uncaria e.s. tit. 3%

50 mg

Zink

10 mg

Fermente probiotike L. casei, L. acidophilus, L. plantarum, Streptococcus thermophilus

2 miliard

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aroma artificiale, gluten, konservantë, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI TOP PHARMA Tirane Tirane RR"5 MAJI', QENDRA CONCORD 0672420281 , 0696366714
Farmaci EGIAN Tirane Rruga e Kavajes Qendra Condor Center 0685720538
ELEZI FARM_SH.P.K Tirane Tirane FARMACI BESI- Rr.Qemal Stafa
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
Farmaci NR 1 (Nevreze Xhafa)Sarande085222493 0692318669
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673 / 0692876876
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI GREKE_ELPerballe spitaleve _Elbasan0695295190
Farmaci 4 LIFETirane Rruga Sitki Cico pll 3 ap 10698509933
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI ELSONA TACI_FIERFIER698244562
FARMACI BIOSTirane044302778
Farmaci Denisa Tirane Don Bosko Rruga Muzaket 0698694258 / 693177715
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI JULI'S_TRTIRANE0696681685
Farmaci SALUS PLUS DurresSektori Iliria Durres674036703
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI ARIENDTirane42469709 / 0675277729
FARMACI YLLITirane0684043778
ELEZI FARM Sh.p.k Tirane Tirane Farm Elezi_Bulevardi Zh. Dark0674099602
FARMACI MEGI_ELELBASAN0694484914
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
Farmaci Farmavitta 6 (M.Shyri)Rruga Myslym Shyri,pallati 60,kati l Tirane0692033611
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
Farmaci DITE e NATE 13Tirane Rruga Muhamed Gjollesha pall 52/2
Farmaci DITE E NATE 15 (RR.DURRESIT)TIRANE RRUGA DUREESIT
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
Farmaci Sauku 2Rr. ELB Godina 403, Hyrja 2 Tirane0695175374
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI JONA LTirane0697897063 , 0672127421
FARMACI DEA-PLUS(+)Rruga e Dibres_Tirane422458590
FARMACI VIOLETA Tirane Tirane 21 DHJETORI0699481911
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI EVITATirane042257187
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
Farmaci ITALMED-PaskuqanPaskuqan-Tirane0696512031
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko Kashar Tirane0699910010
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI BLERTA ROSHITirane042400526
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.