Immunilflor Mini Drinks

1 600 Lekë
Suplement ushqyes me baze echinacea, unkaria, vitamine C, zink dhe mjalte Manuka qe fuqizon organizmin dhe rrit imunitetin.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë echinacea, unkaria, vitaminë C, zink dhe mjaltë Manuka, me shije fruta pylli, që fuqizon organizmin, rrit imunitetin, përmirëson gjendjet virale dhe infeksionet.

Echinacea dhe uncaria forcojnë mbrojtjen imunitare natyrale të organizmit në ndryshimet sezonale. Vitamina C stimulon funksionimin normal të sistemit imunitar. Zinku kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Përmban 2 miliard fermente probiotike/dozë.

Përdorimi: 1 flakon në ditë.

Paketimi: 12 flakon x 15 ml 

Mjaltë Manuka

600 mg

Echinacea purpurea e.s. tit. 3%

30 mg

Echinacea purpurea e.s. tit. 4%

120 mg

Vitaminë C

80 mg

Echinacea angustifolia e.s. tit.4%

20 mg

Zink

10 mg

Uncaria e.s. tit. 3%

50 mg

 

Fermente probiotike L. casei, L. acidophilus, L. plantarum, Streptococcus thermophilus

2 miliard

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, gluten, OMG.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI STELA TRTirane0672238462
FARMACI EURO FARMA 9_TRTirane0686466038 , 4523559
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
FARMACI LELATirane0685578126 , 02356044
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI FLORITirane0672000707
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
FARMACI BLIRITirane0682030025
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI JON TRIsh Blloku-Tirane0695832940
FARMACI DOPPEL HERZ TIRANEPrane 21 Dhjetorit TIRANE
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE698136464
FARMACI MELSA-PRIM Tirane Rruga Ali Shefqeti,Godina nr 53,kati 1 Tirane0672353185
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE692425782/ 0695291361
Farmaci GenesisRr. Kavajes, Qendra GKam kati 2 Tirane0692336305
Farmaci EnxhiTirane Blv Bajram Curri Pll Jon 2000 kt 10684052054
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI ZAIMITirane0698316554
Farmaci MEDIGREEN_(Bio plus) Tirane Tirane Rr Vllazen Huta God Nr 60692044817
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI ZALMER_KorceBilisht-Korce694588759
Farmaci DODA Tirane Rruga Ndreko Rino Nr 7 0682218104, 0683024536
FARMACI ORNELA MUHARruga "Acdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
Farmaci MARIANIRr. Don Bosko Nr 9/511-N12 Tirane0683543407
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI ART PHARMACYRruga Artan Lenja,kompleksi Magnet Tirane0697313191
FARMACI 21 TIRANERr.Frederik Shirokai TIRANE(21 Dhjetori)0693644133
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'0686070605
Farmaci Pharma Egnatia AlketiKavaje Bulevardi Josif Budo0698771101
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI GRADICA Tirane Tirane BLV"Blu",KAMEZ0674639661
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
FARMACI ARTEMISA Tirane Tirane Unaza e Re,Rruga Sokrat Miho0697006070
ELEZI FARM_SH.P.K Tirane Tirane FARMACI BESI- Rr.Qemal Stafa
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI FARMAVITTA 3_TRTIRANE , RR 'SIRI KODRA'
Farmaci Farmavitta 1 Tirane Tirane Bulevardi Zogu I
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI ISARTI TIRANEAllias TIRANE042369930, 0696210485
FARMACI ERIONI-1 BABRRUBABRRU TIRANE0672080714
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI FLUTURATirane0697574708
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
Farmaci HASANAJTirane Kamez blv BLU Rruga Roma pallati Union0698121107/ 0674906965
FARMACI FIRDEUSDurres692180397
FARMACI HALILI TIRANEBlv.Zhan D'Ark Tirane0693575307
FARMACI MUCO TIRANEPrane parkut te autobuzave TIRANE673383930
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI KARABINA TIRANERruga Shefqet Musaraj TIRANE692969639
FARMACI BIO PLUS SHPKTIRANE04 2376853
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG0694769600 , 0696154711
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI BLERTA KOMBINATTirane0692779657
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.