Diurerbe Forte pocket drink Ananas/ Melograno

1 420 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez qe favorizojne drenimin e likideve te teperta dhe reduktojne mbajtjen e ujit.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 2379

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez që favorizojnë drenimin e likideve të tepërta dhe reduktojnë mbajtjen e ujit. Diureza e organizmit kontribuon në ruajtjen e ekuilibrit elektrolitik.

Diurerbe përmban ekstrakte bimore të cilat eleminojnë likidet e tepërta. Potasiumi dhe Magnezi ruajnë ekuilibrin e elektroliteve.

Përdorimi: Hidhni 1 bustinë në një shishe me gjysëm litri ujë dhe pijeni përziejen gjatë ditës. Mund dhe të përdorni 2 bustina gjatë ditës.

Paketimi: 24 bustina x 20 ml

Betula pendula

0,15 g

Betula pubescens

0,15 g

Pilosella e.s. tit. 1%

0,25 g

Verga d’oro estr. hidroglicerik 1/2

0,4 g

Ortosiphon e.s. tit. 0,25%

0,1 g

The verde estr. hidroglicerik 1/2

0,5 g

Ginepro estr. Hidroglicerik 1/2

1,2 g

Frut Ananasi e.f.

0,608 g

Equiseto e.s. 2%

0,05 g

Potasium

300 mg

Magnez

112,5 mg

   

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Renata GuciTirane Farke Selite Rruga e zallit pll,Matrix ap 10696589131
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI DAJARr. "Andon Zako Cajupi', Tirane04 2222 859 / 0675013331
Farmaci Alba-(Italiane)_ELElbasan692312772
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Farmaci GEMADurres Shijak Rruga Brigada 10 0695871710
FARMACI STELA TRTirane0672238462
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER693893805 / 698490659
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI DALIPI DRDurres0686261268
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI PHARMAWEST 2Rruga e Kavajes Tirane0697008888
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI LAURETA GJOKA VLVlore033222331
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI SIG FARMA TIRANETIRANE XHAMLLIKU , PERBALLE KASTRATIT 44809164
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322 , 0672674066
Farmaci ORANGE 003 FARMACI SHPKTirane, Rruga 3 Deshmoret , objekti 3/3 shk 3 0675982813, 0692209778
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.