Diurerbe Forte tavolette

1 200 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez qe favorizojne drenimin e likideve te teperta dhe reduktojne mbajtjen e ujit. Diureza e organizmit kontribuon ne ruajtjen e ekuilibrit elektrolitik.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore, Potasium dhe Magnez që favorizojnë drenimin e likideve të tepërta dhe reduktojnë mbajtjen e ujit. Diureza e organizmit kontribuon në ruajtjen e ekuilibrit elektrolitik.

Diurerbe tabletë përmban ekstrakte bimore të cilat eleminojnë likidet e tepërta. Potasiumi dhe Magnezi ruajnë ekuilibrin e elektroliteve.

Përdorimi: 2 tableta në ditë, të shoqëruara me shumë ujë dhe larg vakteve. Për të favorizuar efektivitetin e produktit këshillohët të pihet të paktën 1-1.5 litra ujë.

Paketimi: 40 tableta x 1350 mg

Betula pendula

300 mg

Betula pubescens

300 mg

Pilosella e.s. tit. 1%

500 mg

Ortosiphon e.s. tit. 0,2%

200 mg

Verga d’oro e.s.

200 mg

Gramigna e.s.

100 mg

Equiseto e.s. tit. 2%

100 mg

Potasium

300 mg

Magnez

112,5 mg

Klorur

285,4 mg

       

Nuk përmban: Produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI FARMATECH 1Rruga Komuna e Parisit-Tirane0696116244
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI FLORJAN_DRShkozet_DURRES0695442044
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI BLERTA ROSHITirane0699183113
FARMACI NOEL Tirane Tirane Prane Diplomat-20693397839
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI IRIDA ZOTAJ_VLVLORE699390926
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.