Citrolinea Max

Suplement ushqyes me baze ekstrakte bimore qe stimulojne metabolizmin e yndyrnave ne organizem.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Citrolinea Max është suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore që stimulojnë metabolizmin e yndyrnave në organizëm. Është një aleat i dietave me kalori të reduktuara dhe gjithashtu një zgjidhje natyrale për të humbur peshë dhe për të optimizuar përthithjen e përbërësve.

Portokalli i hidhur stimulon organizmin për të djegur masat dhjamore dhe redukton volumin e depozitimit të tyre në trup. Guarana dhe Cola përmbajnë sasi të larta kafeine dhe stimulojnë në mënyrë efikase metabolizmin e yndyrnave, në këtë mënyrë tonifikojnë dhe i japin energji trupit dhe mëndjes. Caji jeshil drenon likidet trupore të tepërta dhe favorizon fryrjen abdominale.

Përdorimi: 2 tableta në ditë të shoqëruara me shumë ujë, një tabletë pas mëngjesit dhe një tjetër pas drekës.

Paketimi: 40 tableta x 1300

Citrus aurantium e.s. tit 6%

500 mg

Guaranà e.s. tit 10% caffeina

400 mg

Cola Nitida

300 mg

Caj jeshil e.s.tit 10%

300 mg

L-Carnitinë

200 mg

   

Nuk përmban: Aroma artificiale, konservantë, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AMELIATirane
FARMACI BLEDAR AHMATOS KOMBINAT-TIRANE693307301
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0682090056
Farmaci DEI-BeratBERAT693696698
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI LE-DA Tirane Tirane UNAZA E RE686417109
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE2422955
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap2
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt1
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
Farmaci Liveta Tirane Tirane Komuna Parisit42322322
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI GOLD TRTirane
FARMACI ALBA DERVISHI_TRMYSLYM SHYRI_Tirane
Farmaci Farmavitta 2Tirane,Rruga Tish Daija kompleksi KIKA
FARMACI ITALB PHARMATirane
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES
FARMACI FARMABLEND 2Elbasan
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI HEALTHCARETirane
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.