Prosterbe

2 100 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstrakte bimore (Saw Palmeto, Epilobi dhe Boronice e kuqe) per mirefunksionimin e aparatit uro-genital, prostates dhe rrugeve urinare.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore (Saw Palmeto, Epilobi dhe Boronicë e kuqe) për mirëfunksionimin e aparatit uro-genital, prostatës dhe rrugëve urinare.
Saw palmetto dhe Epilobi nevojiten për funksionin normal të prostatës. Saw palmeto dhe Boronica e kuqe favorizojnë drenimin e likideve, ndihmojnë në problemet e urinimit të shpeshtë dhe të vështirësuar. Boronica e kuqe dhe Epilobi kanë veprim antioksidant.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë të shoqëruar me shumë ujë. Produkti duhet përdorur minimumi për 30 ditë për shkak të origjinës bimore.

Paketimi: 30 kapsula x 800 mg

Saw palmetto e.s. tit. 28%

286 mg

Acide yndyrore

80 mg

Epilob e.s. tit. 2%

200 mg

Flavonoide tot. si hiperokside

4 mg

Boronicë e kuqe e.s. tit. 40%

50 mg

Proantocianidine

20 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ORANGE 003 FARMACI SHPKTirane, Rruga 3 Deshmoret , objekti 3/3 shk 3 0675982813, 0692209778
FARMACI NEO TIRANELIBRI UNIVERSITAR TIRANE0692055312
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI DALIPI DRDurres686261268
FARMACI 17Tirane
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI DYLBERE AGO Tirane Tirane SAUK0693317040
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI FEJZA TIRANERr.ALI PASHE GUCIA -TIRANE042420039
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI FARMAVITTA 3_TRTIRANE , RR 'SIRI KODRA'
FARMACI DITE NATE 3_TR TIRANE,Rr"DIBRES"692948817/ 0699853336
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI MIA_TR (D.BOSKO)TIRANE,DON BOSKO0694893930
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI ELIO (Eljon Zekaj)Rruga Reshit Collaku Tirane0672225555
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI NIKATirane0699150030
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
FARMACI ROMA DurresPerballe Flag ship centre Durres695442044
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
Farmaci Lizeta KorcePrane Pol Qendrore KORCE697592920
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
Farmaci Pharma Store FloriRr. Kastriotet Ndertesa 83 Tirane0699775702
Farmaci Alba TRTirane, prane shkolles "Cajupi"
FARMACI EVITATirane042257187
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI FLORITirane
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI DITE E NATE_TRUshtari i Panjohur-TIRANE044313131
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci Nr 1 Megi ZeraTirane Rruga Don Bosko pll Aurora Konstruksion0697560860
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.