Prosterbe

2 100 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstrakte bimore (Saw Palmeto, Epilobi dhe Boronice e kuqe) per mirefunksionimin e aparatit uro-genital, prostates dhe rrugeve urinare.
Availability: In stock
SKU: 10584

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore (Saw Palmeto, Epilobi dhe Boronicë e kuqe) për mirëfunksionimin e aparatit uro-genital, prostatës dhe rrugëve urinare.
Saw palmetto dhe Epilobi nevojiten për funksionin normal të prostatës. Saw palmeto dhe Boronica e kuqe favorizojnë drenimin e likideve, ndihmojnë në problemet e urinimit të shpeshtë dhe të vështirësuar. Boronica e kuqe dhe Epilobi kanë veprim antioksidant.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë të shoqëruar me shumë ujë. Produkti duhet përdorur minimumi për 30 ditë për shkak të origjinës bimore.

Paketimi: 30 kapsula x 800 mg

Saw palmetto e.s. tit. 28%

286 mg

Acide yndyrore

80 mg

Epilob e.s. tit. 2%

200 mg

Flavonoide tot. si hiperokside

4 mg

Boronicë e kuqe e.s. tit. 40%

50 mg

Proantocianidine

20 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI VJOLA Rr. ELRruga Elbasanit_Tirane0695802865
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI DYLBERE AGO Tirane Tirane SAUK0693317040
FARMACI NIKATirane0699150030
FARMACI ARTEMISA Tirane Tirane Unaza e Re,Rruga Sokrat Miho0697006070
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI YLLITirane0684043778
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI SHAKAJ_TRTIRANE 693959997
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI Grupi Mjeksor Komuna e ParisitTIRANE Rr"Grigor Heba"Selite e Vogel, Pll 6 katesh0696030760
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
Farmaci AVI & ORN Tirane Kamez Bulevardi blu pll Ana Konstruksion 0682043077
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
Farmaci Dite E Nate 7 (Brryli)Tirane Tek Brryli
Farmaci Nr 2-Parruc-SHParruc-Shkoder
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI ORIENTirane0692054446
Farmaci ORANGE 005 FARMACI Tirane,Rruga Abdyl Frasheri , god 16,hyrja,1ap20696322755
Farmaci YzberishtiYzberisht Rr. Tre Deshmoret God 35 Tirane0675789663
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI VJOSATirane0692084153
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI FLORATirane0682065190
FARMACI PHARMAWEST 2Rruga e Kavajes Tirane0697008888
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI BONSAI PHARMARruga e Kavajes,Njesia Bashkiake nr10 Tirane0698755020
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI ANA 12_TRTirane0697735068
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0676121290
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko Kashar Tirane0699910010
FARMACI ZENELAJTirane0692070525
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI ORANGE FARMACI 027RRUGA E DURRESIT, TIRANE
Get the Latest News from us. Give us your email and stay in touch.