Erbe della Notte gocce

780 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstrakte bimore te Escolzia, Pasiflora, Kamomilit, Blirit dhe Valeriana te cilet favorizojne relaksimin mental per nje gjume te thelle dhe te rehatshem.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte bimore të Escolzia, Pasiflora, Kamomilit, Blirit dhe Valeriana të cilët favorizojnë relaksimin mental për një gjumë të thellë dhe të rehatshëm.

Përdorimi: 3 Pikatore (të barazvlefshme me 2 ml) të holluara me pak ujë.

Paketimi: 50 ml

Escolzia

104,4 mg

Passiflora

104,4 mg

Biancospino (Crataegus pentagyna)

16,3 mg

Biancospino (Crataegus monogyna Jacq.)

16,3 mg

Kamomil lule

31,2 mg

Bli (Tilia cordata)

13,44 mg

Valeriana (Rrënjë)

10,2 mg

Bli (Tilia Platyphyllos scop.)

3,36 mg

Nuk përmban: Alkol, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Farmaci GENIUS LAB SHPKTirane Rruga Kavajes0693525520/0693033164
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI BLIRITirane0682030025
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI HASA GOLEMGOLEM Durres0696433075
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI HERRI YZBERISHTYZBERISHT - TIRANE0698786856
FARMACI XHENATirane0697563638
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10694647764 ,0682181194
FARMACI PEKA TIRANEKAMEZ, PRANE POLIKLINIKES TIRANE695719565
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI UNIVERS PLUS_TRTirane0694845553
FARMACI LOGOS TRTIRANE0695444438 / 0698403690
FARMACI BIO FARMA Tirane Tirane Pol Qendrore 9 Katshet0694067704 , 0696733713
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
Farmaci Blerta Alibali-SHShkoder695485639
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.