Retin Active

1 470 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstrakte natyrale: Luteine & Zeaxsantine, Vitamine A, C, E dhe boronice, qe permireson shendetin e syve dhe shikimin, rigjeneron retinen e syrit. Mbron, qeteson syrin dhe permireson shikimin.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0949

Suplement ushqyes me bazë ekstrakte natyrale: Luteinë & Zeaxsantinë, Vitaminë A, C, E dhe boronicë, që përmirëson shëndetin e syve dhe shikimin,  rigjeneron retinën e syrit. Mbron, qetëson syrin dhe përmirëson shikimin.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë.

Paketimi: 20 x 570 mg

Fruta boronice e.s. tit. 25%

60 mg

Luteina

15 mg

Zeaxantina

0,68 mg

Vitamina A

1200 mcg

Vitamina E

30 mg

Vitamina C

180 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aromë artificiale, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI DITE NATE 8 (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI ALTEA Tirane Tirane Komuna e Parisit0672078551
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI VALBONA VLVlore033232702 / 0695809057
FARMACI ERJOLA BILISHTBILISHT KORCE674004144
FARMACI PHARMABEST 2 SHKODERSHKODER Rr'Fetih Dizdari'God 3-katshe
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan0699554622 / 0696471086
FARMACI ROMA ELBElbasan0693637216
FARMACI FLORITirane
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
Farmaci Sinani ElbasanElbasan672055697
FARMACI NR. 1 FIERPrane Universitetit Kristal Fier692151539
FARMACI ORMIN FierLgj"8 Shkuti",Unaza e Re Fier
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI ISARTI TIRANEAllias TIRANE042369930, 0696210485
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
Farmaci Nr 2-Parruc-SHParruc-Shkoder
FARMACI IMEAA 11 VloreBulevardi Ismail Qemali,Lagja Isa Boletini Vlore0693212950 / 0694843330
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI XHENITirane
FARMACI HEALTHCARETirane0695695959
Farmaci Gentiana Marku_TRTirane,Rr'Barrikadave"Turdiu Centre Kt1 0672000911, 0682090056
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI ORIENTTIRANE0693768382
FARMACI NR.7 (Anila Qendro)_SRSARANDE
FARMACI SUELA DURRESDurres0692255499
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
FARMACI REGISA PATOS 2 _FRPATOS FIER
FARMACI RUBINITirane0692056124
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI BUTRINTITIRANE0693321881
FARMACI SHABA DRDURRES0692865904
FARMACI DITE E NATE 11Lagja Nene Tereza Lezhe0699910010
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko Kashar Tirane0699910010
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
FARMACI NIKATirane0699150030
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.