Echinaid Urto

930 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstraktet e Echinacea Purpurea, Echinacea Angustifolia, Uncaria Tomentosa, Acerola, Rosa canina dhe vitamine C, i cili mbron organizmin.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë ekstraktet e Echinacea Purpurea, Echinacea Angustifolia, Uncaria Tomentosa, Acerola, Rosa canina dhe vitaminë C, i cili mbron organizmin.
Echinacea, Acerola dhe Uncaria favorizojnë mbrojtjen organike fiziologjike. Rosa Canina ka veprim rigjenerues dhe mbështetës. Vitamina C kontribuon në mirëfunksionimin e sistemit imunitar. Këshillohet përdorimi që nga fillimi i muajve të ftohtë.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë të shoqëruar me shumë ujë, mundësisht ndërmjet vakteve.

Paketimi: 30 kapsula x 520 mg

Echinacea purpurea e.s. tit. 4%

100 mg

Uncaria e.s. tit. 3%

50 mg

Acerola e.s. 25%

50 mg

Rosa canina e.s. 10%

50 mg

Echinacea purpurea e.s. tit. 2%

20 mg

Vitamina C tot.

80 mg

Echinacea angustifolia e.s. tit. 4%

20 mg

       

Nuk përmban: Aroma artificiale, produkte qumështi, gluten, laktozë, konservantë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI EREL TIRANETIRANE0698192445
FARMACI SHEHU KAMEZKamez_Tirane0694096294
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI EUROFARMA Tirane Tirane D. Bosko0697801275
FARMACI HERBA FARMA_TIRANETIRANE, PLL"DELIJORGJI' ,PERBALL"GLOBE CENTRE"0682080345 , 0695424436
FARMACI ENISA TIRANEFresku TIRANE0696103680
Farmaci KATRORI _TRRr Halit Bega pall 9,shk 2, ap 12,Tirane 0686403760
FARMACI YLBER_TR(ANITA PEKA)Kashar,Rr "Altin Basha', Komp Cabej Tirane0693261390
Farmaci ALBANI-SHLagje V Kushi-Shkoder665585491
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI ISI KORCEKorce0698296331
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.