GinsengPlus pocket drink

1 180 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstraktet e Ginseng, Cola, Guarana dhe Eleuthero.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 1855

Suplement ushqyes me bazë ekstraktet e Ginseng, Cola, Guarana dhe Eleuthero të cilët njihen për vetitë e tyre tonike dhe energjizuese, në gjëndje të reduktojnë simptomat e lodhjes fizike dhe të stimulojnë metabolizmin energjitik të organizmit.

Ginseng, Cola e Guaranà veprojnë në rast lodhje fizike dhe mendore. Eleuthero favorizon memorien dhe funksionet conjitive. Përmban kafeinë (15mg/dozë).

Përdorimi: 1 bustinë në ditë, jo në darkë.

Paketimi: 16 bustina x 10 ml

Ginseng e.f.

900 mg

Guarana e.s. tit. 10%

80 mg

Cola e.s. tit. 10%

70 mg

Eleuthero e.s. tit. 5%

10 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KLOE TRTIRANE0692320355
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
LIFEMED SHPK (Farmaci Imi farma 2)Tirane Rruga Zonja Curre 0674089009
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane QENDRA TREGETARE TIRANA RING CENTER0694067477
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
Farmaci Shehu 2 Durres LGJ. NR 4 ,Rruga Fetah Bllaca Durres0676096899
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci Orange Farmaci 017Korce
Farmaci DITE E NATE 14TIRANE PRANE Q. GLOBE
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
FARMACI PHARMADAY TIRANEQyteti Studenti TIRANE694288892
FARMACI AGIMI 1 Tirane Tirane Astiri0696563486, 0673225364
FARMACI ISAKU_DRPLAZH,DURRES0693803367
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.