GinsengPlus naturcaps

900 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstraktet e Ginseng Korean, siberian, Guarana, Cola, Karnitine, Kreatine, vitamine C dhe E te cilet njihen per vetite e tyre tonike.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0887

Suplement ushqyes me bazë ekstraktet e Ginseng Korean, siberian, Guarana, Cola, Karnitinë, Kreatinë, vitaminë C dhe E të cilët njihen për vetitë e tyre tonike. Ginseng, Cola e Guarana veprojnë në rast lodhje fizike dhe mendore. Eleuthero favorizon memorien dhe funksionet conjitive. Vitamina C kontribuon në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë. Përmban kafeinë (9mg/dozë).

Përdorimi: 2 kapsula në ditë, mundësisht në mëngjes.

Paketimi: 30 kapsula x 530 mg

L-Carnitinë

360 mg

Kreatinë

100 mg

Ginseng e.s. tit.12%

40 mg

Vitaminë C

180 mg

Guarana e.s. tit. 10%

50 mg

Cola fara e.s. tit. 10%

40 mg

Eleuthero e.s. tit. 5%

10 mg

Vitaminë E

10 mg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
Farmaci Orange Farmaci 024Tirane Perballe Qendres Kristal
FARMACI MOZAIKU_TRTIRANE042223571
FARMACI VERDETirane042254651
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI HANA_TRTIRANE, TEK KOPSHTI BOTANIK0695522161
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI EDEN TIRANEZogu i zi TIRANE0694255869
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI DITE E NATE 1Ushtari i Panjohur Tirane0699910010
FARMACI TROPLINI DRDurres0698735629
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.