NO-DOL Curcuma

2 100 Lekë
Suplement ushqyes me baze ekstraktin e shafranit te Indise (turmerik) cili ndihmon ne mireqenien e kockave dhe artikulacioneve.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë ekstraktin e shafranit të Indisë (turmerik) cili ndihmon në mirëqenien e kockave dhe artikulacioneve.

Shafrani Indisë promovon fleksibilitetin artikular, mirëqenien e kockave dhe gjithashtu ka veti antioksiduese.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë të shoqëruara me shumë ujë.

Paketimi: 30 kapsula x 800 mg  

Ekstrakt nga Shafrani Indisë min. 6%

1440 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, OMG, sheqer

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI STELA VLVlore
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.