Fermental Forte pocket drink

Suplement ushqyes me baze fermente laktike vitale (sporet e Bacillus coagulans - 20 milliard spore), FOS, vitaminat e grupit B dhe Aloe Vera te cilat favorizojne mireqenien e zorreve dhe normalitetin intestinal.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë fermente laktike vitale (sporet e Bacillus coagulans - 20 milliard spore), FOS, vitaminat e grupit B dhe Aloe Vera të cilat favorizojnë mirëqënien e zorrëve dhe normalitetin intestinal.

Bacillus Coagulans dhe FOS janë të dobishëm për ruajtjen e ekuilibrit të florës bakteriale intestinale dhe ph e trupit. Vitamina B6 dhe B12 nxisin funksionin e sistemit imunitar. Produkti është i paketuar në bustina praktike orosolubile me shije kosi, për të stimuluar aktivitetin intestinal dhe forcuar mbrojtjen e sistemit gastrointestinal dhe imunitar.

Përdorimi: 1 bustinë në ditë, hidhet direkt në gojë dhe e lini të shkrihet, mundësisht larg vakteve.

Paketimi: 10 bustina x 1.6 g

Bacillus coagulans

20 miliard spore

FOS (Fruktooligosakaride)

460 mg

Aloe Vera

60 mg

Vitaminë B6

1,4 mg

Vitaminë B2 (Riboflavinë)

1.4 mg

Vitaminë B1 (Tiaminë)

1,1 mg

Vitaminë B12

2,5 mcg

   

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI BETA _K. ParisitKom Parisit-TIRANE
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI BETA (kodra e diellit)TRK Diellit-Tirane
FARMACI ELIDA CALI SRSARANDE692636344
Farmaci Blerdi Elbasan5-Maji, Pall 580/15 Elbasan
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
Farmaci SensiBluRr. Elbasanit Pall. NR2 Prane Postes Tirane0672060320
eFarma.AL SHPKTirane ,Rruga Luigj Gurakuqi pll 6 shk 1 ap 2 kt 06999515673
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE
BIO-PARAFARMACIA FRANCEZE Tirane Tirane QENDRA TREGETARE TEG696154711
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi
FARMACI BUTRINTITIRANE
Farmaci ED PHARMA Tirane Tirane Rruga Dibres, PallatiTower Bridge 3, Kati 10682181194
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI DRITATirane
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.