Fermental Max naturcaps

880 Lekë
Suplement ushqyes me baze fermente laktike vitale (sporet e Bacillus coagulans), FOS, vitaminat e grupit B dhe Aloe Vera te cilat favorizojne mireqenien e zorreve dhe normalitetin intestinal.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë fermente laktike vitale (sporet e Bacillus coagulans), FOS, vitaminat e grupit B dhe Aloe Vera të cilat favorizojnë mirëqënien e zorrëve dhe normalitetin intestinal.

*Naturcaps përbëhen nga fibra bimore totalisht naturale tepës (tapioca) fermentuar; pa ngjyrues artificiale lehtesisht e tretshme nga trakti gastro-intestinal dhe e përshtatshme për veganët.

Përdorimi: 1 kapsulë në ditë larg vakteve.

Paketimi: 20 kapsula x 400 mg

Bacillus coagulans

2 miliard spore

FOS (Fruktooligosakaride)

150 mg

Aloe Vera

20 mg

Vitaminë B6

1,4 mg

Vitaminë B2 (Riboflavina)

1.4 mg

Vitaminë B1 (Tiamina)

1,1 mg

Vitaminë B12

2,5 mcg

   

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI RIALFATirane0697695484
Farmaci Dite E Nate 7 (Brryli)Tirane Tek Brryli
FARMACI DITE NATE 8 (ST.TRENIT)Rruga Bulevardi Zogu I pare
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
FARMACI DR. PHARMACY(ANDRI CABELI)Prane Kopshtit Zoologjik,RR"Shyqyri Brari"Tirane048847153 / 0695792505
FARMACI FISHTA 1Tirane0692304943
Farmaci SIDITirane Rr Komuna e Parisit pall Pinareve0696706106
FARMACI TREVI_ElbasanPaperr-Elbasan692514626
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.