Fermental Max mini drink

1 600 Lekë
Suplement ushqyes me baze fermente laktike vitale (sporet e Bacillus coagulans), FOS, vitaminat e grupit B dhe Aloe Vera, te cilat favorizojne mireqenien e zorreve dhe normalitetin intestinal.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0880

Suplement ushqyes me bazë fermente laktike vitale (sporet e Bacillus coagulans), FOS, vitaminat e grupit B dhe Aloe Vera, të cilat favorizojnë mirëqënien e zorrëve dhe normalitetin intestinal. Bacillus Coagulans dhe FOS janë të dobishëm për ruajtjen e ekuilibrit të florës bakteriale intestinale. Vitamina B6 dhe B12 nxisin funksionin e sistemit imunitar. Produkti është i paketuar në flakoncin të vegjël me shije kosi (jogurt), i formuluar për të stimuluar aktivitetin intestinal dhe forcuar mbrojtjen e sistemit gastrointestinal dhe imunitar.

Përdorimi: 1 flakon në ditë larg vakteve.

Paketimi: 12 flakon x 10 ml

Bacillus coagulans

2 miliard spore

FOS (Fruktooligosakaride)

150 mg

Aloe Vera

20 mg

Vitaminë B6

0,70 mg

Vitaminë B2 (Riboflavinë)

0,70 mg

Vitaminë B1 (Tiamina)

0,55 mg

Vitaminë B12

1,25 mcg

   

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, OMG.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI ENIKA DRDurres052231187
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI KEMILATirane
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
SALUTE E BENESSERE A.P.E_DRRruga Tregetare Lagja nr.1 DR0692957082
FARMACI XHOI (Anilda beharaj)-FRFIER
FARMACI HAXHIA _TRPRANE OXHAKUT, TIRANE682000601
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
FARMACI BIOSTirane044302778
FARMACI KSANTI FARMA TIRANEQyteti Studenti TIRANE0695707146
Farmaci IVATirane Rr. Mihal Grameno pll 13shk3 kt 1 ap 410693924196
FARMACI LOLA ANILAKAVAJE055243654 / 0695561182
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI BOCILagja Beslidhja,Rr.Papa Gjon Pali ll Lezhe0696297455
Farmaci Dorina Prendi Rr.Luigj Gurakuqi Lezhe
FARMACI E.SHERRI_LELEZHE, LGJ"BESELIDHJA"0686683404
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI TREVI_ElbasanPaperr-Elbasan692514626
FARMACI NR 3 ELBASANELBASAN693650290
FARMACI BIO LINEShkolla Baletit_Tirane0674911797
FARMACI EDEN ELBELBASAN0698774700
FARMACI IJONI Tirane Tirane Njesia Bashkiake Nr.9 Rr.Jorda Misja0694441325
Farmaci.alTirane Rruga Grigor Heba, okjekt 2kateshe, kati 10692089606
FARMACI DEGATirane0682079567
FARMACI ENTELA FRFier0696585091
FARMACI ENI FIERFIER699221435
Farmaci VORA HEALTH MEDICINEVORE 0673021320
FARMACI SPAHIU 2 TIRANETIRANE
FARMACI ENAFARMATirane692976138
FARMACI CANAJ FARMA _TRKRISTAL-TIRANE42442020
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
Farmaci KLEDI_BRLagje Clirim-BERAT676894911 / 695601728
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
Farmaci Orange Farmaci 016Tirane Rr. Arkitekt Kasemi
FARMACI NR. 5 PGPogradec0695477713
FARMACI JONA_PGPOGRADEC0693311821
FARMACI ILDA SAUKStacioni i fundit Sauk i ri TIRANE0697292854 / 0693317040
FARMACI DYLBERE AGO Tirane Tirane SAUK0693317040
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI Shpresa Nallbani (KRISTAL)-DurresLagje Nr. 9 - Muzeumi Durres052220408 / 0694766866
FARMACI PHARMAWEST 2Rruga e Kavajes Tirane0697008888
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI IRDA FIERFier0692088422 , 0696365063
FARMACI JULI PATOSFier,Patos,Lgj"1 Maji",Rr "koli Marku",Obj 6/60693864030
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI ORIENTirane0692054446
FARMACI EKONOMITirane0696050620
FARMACI LUMANI_SHL. V.Kushi, Rr. Clirimi-Shkoder694585191
FARMACI ARLINDA TIRANEMedreseja Tirane682141442 / 0696350461
FARMACI VISI (LIQENI)Liqeni_Tirane042463118
FARMACI ARTEMISA Tirane Tirane Unaza e Re,Rruga Sokrat Miho0697006070
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
Farmaci Orange farmaci 008Tirane Rruga Muhamed Gjollesha kt10695373300
FARMACI PANACEA TIRANERruga HOXHA TAHSIM TIRANE044500202
Farmaci Orange farmaci 026Tirane Rruga Myslym Shyri godina 12 hyrja 1
FARMACI BORJANKALagjja Xhevdet Nepravishta_Lushnje0693326777
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI KRISTI HIMAREHimare_Vlore
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Farmaci ANA-2014 TIRANEPrane Rruga e Teleferikut TIRANE695705558
Farmaci Marsida Topci_PGLagje Nr3_Pogradec694851541
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380 / 694331663
FARMACI NECKA_SRLagja Nr.3 Sarande0686764177 , 0693052980
FARMACI FLORATirane0682065190
Farmaci Nr. 3 (Idajet Cane)-SRPrane Spitalit-Sarande0697574019 , 0692652070
Farmaci Oligerta Kastrioti-SRQender-Sarande692293656
FARMACI 2 R-YzberishtYzberisht-Tirane692502230
FARMACI HELGATirane0693918288
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI KELA_DRDURRES697840347
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI BLERTA ROSHITirane042400526
FARMACI VEIZI MALIQMALIQ_KORCE0699558680
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI RUBINITirane0692056124
FARMACI FATJONA VLOREVLORE0694737049
FARMACI BISHOLLA 2_VL VLORE0692984008
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI REI LAPRAKE Tirane Tirane TEK BURGU 3130693894346
FARMACI HASANI TIRANEKAMEZ TIRANE0684063180
FARMACI KOZETA VLVlore033227164 / 0698359966
FARMACI BOSI_LBLibrazhd051423733
FARMACI VALBONATirane0692113487
FARMACI Adenisa KerpicaVelabisht Lagja "Qender"Berat0695229985
FARMACI XHULIO_VLOREVLORE0698497029
FARMACI SUELA (Joana Mihani)Tirane693756402
Farmaci DORINA VLVlore Lagj. 28Nentori, Rr. At Kristo0697900580
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
FARMACI Nr 13Sarande085222137
FARMACI Jurgen Babamusta_DRDurres052237386 / 0692126053
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI CELAJ Tirane Tirane KTHESA KAMZES 697679448
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.