NO DOL capsule

1 400 Lekë
Suplement ushqyes me baze Glukozamine, Kondroitine, MSM, Manganese, Artiglio del Diavolo dhe Aloe Barbadensis, i cili favorizon mireqenien e shpindes, artikulacioneve dhe tendinave.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0921

Suplement ushqyes me bazë Glukozaminë, Kondroitinë, MSM, Manganese, Artiglio del Diavolo dhe Aloe Barbadensis, i cili favorizon mirëqënien e shpindës, artikulacioneve dhe tendinave.

Glukozamina dhe Kondroitina janë përbërës të kartilagjeve, Artiglio del diavolo ndihmon në funksionin artikular. Manganezi kontribuon në formimin normal të indit lidhor dhe mirëmbajtjen e kockave.

Përdorimi: 2 kapsula në ditë të shoqëruar me shumë ujë.

Paketimi: 60 tableta x 750 mg

Sulfat Glukosamine

500 mg

Sulfat Kondrotine

200 mg

MSM (Metil Sulfonil Metano)

200 mg

Artiglio del Diavolo

200 mg

Aloe Vera

30 mg

Manganese

10 mg

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
Farmaci LEKA FARMA ElbasanELBASAN695128855
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI ALKETA CELA FIERFIER0696075226 / 0684025975
FARMACI ORNELA_TRPerballe KMY-se Tirane
FARMACI ESLERLagjja Qemal Stafa,Rr.Daut Borici_Shkoder0697724487
FARMACI KELVIN _TRTIRANNE , RR'DIBRES'042376737
FARMACI SHEHU 2 TIRANERruga Tish Daia TIRANE
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
Farmaci Matilda Divjaku FR-SheganFier-Shegan0694413396
Farmaci NOEL _TR (Kashar)Tirane,Kashar,rr Aleksandri i madh0696785460
FARMACI ALVIT (Vjollca Koco) Tirane Tirane Rr."Kom Parisit", Kompl KIKA0699135260
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI HASA GOLEMGOLEM Durres0696433075
FARMACI NEFRI KORCEKORCE0695261695
FARMACI ROMA 2017_TRTIRANE, Rr"Islam Alla"Pll 4/86,kt l 693992989
FARMACI FARMALINE TIRANEKodra e Diellit Kristal TIRANE685210718
Farmaci LUMATirane Rruga Shemsi Haka 0684820040
FARMACI GURGA RR.ELBTIRANE Rr"Mihal Grameno"pll4,shk 5 .ap 2042371399
FARMACI Gerta M.PEZAM Peza_Tirane0697852228 / 0672031594
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI PHARMALIFE_DRLagja nr.17 rruga"Neki Libohova"-Durres0692077739
FARMACI LELATirane02356044 / 0685578126
FARMACI LEJDI LAPRAKELAPRAKE_TIRANE0689028598
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE044521448 / 0675160534
FARMACI KADRI ABDI H.Elbasan069212923
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
Farmaci Shehu 2 Durres LGJ. NR 4 ,Rruga Fetah Bllaca Durres0676096899
FARMACI REITirane0682384173
FARMACI KRISTAL BERATBERAT0693309795
FARMACI ALBIOMED Tirane Tirane RRUGA HOXHA TASIM042232960
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744 / 0695621130
Farmaci TEMALI_SHKODER SHKODER0682038432 / 0684122793
FARMACI NR.7 (Anila Qendro)_SRSARANDE
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI ZHANI VALIASVALIAS TIRANE0693846940
FARMACI VITALITE_TRTirane,Rr"Ali Demi",Hyrja 1,Ap 3 0696558740
FARMACI AGIMI 2 - TIRANETIRANE0675668755, 2422955
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI FARMA EXPRES DRDURRES052227547 / 0682270954
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
Farmaci Alteafarma_FRFier0693149630 / 0696371468
FARMACI L.XHAXHO Tirane Tirane Yzberisht695551338
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI LIVIDATirane0695545372
FARMACI DITE E NATE 16Rruga Teodor Keko Kashar Tirane0699910010
Farmaci DITE E NATE 6Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10699910010
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Farmaci EDEN YzberishtYzberisht Rruga Migjeni, Pallati Devi 20000699929017
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
FARMACI KONI Tirane Tirane SELITE0699929017
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.