NO DOL pocket drink

1 200 Lekë
Suplement ushqyes me baze Glukozamine, Kondroitine, MSM, Manganese, Artiglio del Diavolo dhe Aloe Barbadensis, i cili favorizon mireqenien e shpindes, artikulacioneve dhe tendinave.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Glukozaminë, Kondroitinë, MSM, Manganez, Artiglio del Diavolo dhe Aloe Barbadensis, i cili favorizon mirëqënien e shpindës, artikulacioneve dhe tendinave.

Glukozamina dhe Kondroitina janë përbërës të kartilagjeve, Artiglio del diavolo ndihmon në funksionin artikular. Manganezi kontribuon në formimin normal të indit lidhor dhe mirëmbajtjen e kockave.  Me shije molle të kuqe.

Përdorimi: 1 bustinë në ditë, sic është ose të holluar me ujë.

Paketimi: 16 bustina x 20 ml

D-Glucosaminë

500 mg

MSM

200 mg

Lëng i përqëndruar boronice

320 mg

Artiglio del Diavolo

200 mg

Aloe Vera

30 mg

Manganese

10 mg

Nuk përmban: Gluten, OMG, sheqer

 

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci XhuliInstitut Kamez-Tirane
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ALGO FARMA TIRANEKomuna e Parisit TIRANE0698738377
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.