Pappa Reale 1000

1 450 Lekë
Suplement ushqyes me baze Hekur, dyll blete, Polen, Acerola, Boronice dhe mjalte geshtenje italiane, i cili forcon mbrojtjen imunitare, i jep fuqi organizmit,lufton lodhjen dhe plogeshtine fizike dhe mendore.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Hekur, dyll blete, Polen, Acerola, Boronicë dhe mjaltë gështenje italiane, i cili forcon mbrojtjen imunitare, i jep fuqi organizmit,lufton lodhjen dhe plogështinë fizike dhe mendore. Një koncentrat i substancave jetësore që veprojnë tek organizmi dhe favorizojnë funksionimin normal të sistemit imunitar, qarkullimin e gjakut dhe tonusin muskular duke stimuluar në këtë mënyrë trupin dhe mëndjen. Doza ditore është e barabartë me 1000 mg dyll blete të freskët pa përfshirë përbërësit e tjerë.

Përdorimi: 1 bustinë në ditë.

Paketimi: 16 bustina x 10 ml

Dyll Blete i liofilizuar

333,3 mg

Dyll Blete i freskët

1000 mg

Hekur

2,8 mg

Boronicë lëng i përqëndruar

250 mg

Polen ekstrakt

100 mg

Acerola

0,1 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI AMICA Tirane Tirane Blv"Gjergj Fishta",ish-ekspozita696130511
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI FLUTURATirane0697574708
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI FARMA NET ALBTirane2248899/0697022133
FARMACI KAMEL FARMA Tirane (Laprak)Tirane Laprak676008703
FARMACI ORNELA MUHARruga "Acdyl Paja",Pallati Inerti shpk Tirane0697616388
Farmaci Nabis_TRIsh Garda e Republikes_TIRANE693587909
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
FARMACI NDREU 1_LELEZHE, LGJ'SKENDERBEG'TEUTA NDREU
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI Luljeta Beu Leka_KavajeKavaje0692507060
FARMACI MELA FARMA_TRTIRANE E RE, PRANE UJESJELLSIT 42210027 ,0692609941
Farmaci Select PharmaTirane Rr Muhamed Gjollesha pll77,shk2,ap150693777046
FARMACI CALLIKU SHIJAK DURRES692050515
FARMACI REGISA PATOSPatos_Fier0697682829
FARMACI INA CELA TIRANEYzberisht TIRANE0692213639
FARMACI ANILA_FRLagja 1 Maji_Fier695147247
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI ITALFARMA DRL. 11, Bulevardi kryesor-Durres0689021885
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI LUBONJA TIRANESheshi Willson TIRANE697061217
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
FARMACI ALBI FIERFier682275543
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
Farmaci Dani_TRRr A Z Cajupi Pall 20_Tirane694581099
FARMACI AMOS TRRruga Dritan Hoxha TIRANE0682020169
FARMACI ORIEN 2 _TRUNAZA E RE -TIRANE
FARMACI RRAPOTIRANE0696368479
FARMACI VIP FARMA Tirane Tirane Prane Mjekesise ligjore2364260 0698509933
Farmaci Fiori ORANGE farmaci Tirane Tirane Rr.Irfan Tomini Perb. Shkolles Mesonjtorja0698786196
Farmaci Orange Farmaci 12Fier Rruga Ramiz Aranitasi Lagjja 11 Janari0698815157
FARMACI INTERNACIONAL-2Tirane0692711228
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI TAULANT NACI _FR FIER698490659
Farmaci Doarta MulgeciRr.Spiro Xheka,Mbrapa Golden City Tirane0695710083
FARMACI Albana Shakaj(Ejona)Tirane0692031031
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
FARMACI DAJA-2Tirane0692166134
Farmaci BORA-VLVlore682027785
FARMACI ADIOLA LULushnje0692249611
FARMACI ANDI_FIERPRANE SPITALIT_FIER0675833101
FARMACI JORI_TRTIRANE0694838942
Farmaci ERNA FARMANjesia Bashkiake nr.11, Rr.Elez Isufi Kamez Tirane0682290055 , 0676121290
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.