Ferrolin C pocket drink

1 050 Lekë
Suplement ushqyes me baze Hekur, vitamine C dhe Acid folik, i cili furnizon organizmin me nje doze suplementimi te ketyre perberesve te rendesishem per shume funksione organike thelbesore.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë Hekur, vitaminë C dhe Acid folik, i cili furnizon organizmin me një dozë suplementimi të këtyre përbërësve të rëndësishëm për shumë funksione organike thelbësore.

Hekuri kontribuon në formimin e qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës, e nevojshme për transportin e oksigjenit në organizëm. Acidi folik kontribuon në hematopojezën dhe rritjen e indeve materne në shtatzëni. Vitamina C nxit përthithjen e hekurit. Acidi folik dhe vitamina C kontribuojnë në reduktimin e lodhjes dhe plogështisë.

Përdorimi: 1 bustinë në ditë me stomakun plot. 2 bustina garantojë sasinë e nevojshme të Hekurit dhe Acidit folik për një grua shtatzënë.

Paketimi: 24 bustina x 20 ml

Hekur

15 mg

Ac. folik

200 mcg

Acerola e.s. tit. 25%

250,0 mg

Vitaminë C

62,5 mg

Nuk përmban: Ngjyrues artificialë, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci Nr. 1_Edmir Quka Tirane Tirane Rr. Petro Nini Luarasi0695265035
Farmaci EnxhiTirane Blv Bajram Curri Pll Jon 2000 kt 10684052054
FARMACI IJONI Tirane Tirane Njesia Bashkiake Nr.9 Rr.Jorda Misja0694441325
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ILIRIA_ELBELBASAN54256711
Farmaci Nr 1 Megi ZeraTirane Rruga Don Bosko pll Aurora Konstruksion0697560860
FARMACI MISHELDURRES0674044040
FARMACI KRISTAL TRTirane0672033736
Farmaci Dite e Nate 5Tirane Rr Qemal Stafa pll 575/2 shk1 kt 10692948817
FARMACI KONI A (PEDIATRIA)Tirane0692055515
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.