Caffe Verde 500 mg

1 750 Lekë
Suplement ushqyes me baze kafe jeshile (formule e perqendruar 500 mg), eshte nje zgjidhje natyrale per menaxhimin e peshes trupore, ne gjendje te stimuloje metabolizmin energjitik te organizmit.
Disponibiliteti: Ne gjendje

Suplement ushqyes me bazë kafe jeshile (formulë e përqëndruar 500 mg), është një zgjidhje natyrale për menaxhimin e peshës trupore, në gjëndje të stimulojë metabolizmin energjitik të organizmit. Një aleat i rëndësishëm për dietat e dobësimit, i cili ndihmon organizmin për të djegur yndyrnat dhe për të gjetur peshën e duhur në mënyrë natyrale.

Kafja jeshile është një përbërës natyral i pasur me benefite për organizmin në gjëndje të stimulojë humbjen e peshës. Falë përqëndrimit të lartë në kafeinë stimulon metabolizmin energjitik qelizor dhe djeg një sasi të konsiderueshme kalorish. Përmban shumë proteina dhe aminoacide të cilat kanë veprim tonifikues për indet e organizmit, omega 3, 6 dhe vitamina B kanë veprim antioksidant kundër radikaleve të lira.

Përdorimi: 1 tableta 2 herë në ditë të shoqëruara me shumë ujë.

Paketimi: 60 tableta x 800 mg

Caffè Verde e.s.

1000 mg

Nuk përmban: Aroma artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, gluten, laktozë, produkte qumështi, OMG, sheqer

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI NIDA_TRIsh Uzina Enver_TIRANE693012388
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI ANTIGONI (KRISTIAN-A) DURRESDURRES052232380
FARMACI HEBOVIJA ShkoderShkoder Lgj"Vasil Shanto",Rr"Qemal Dracini"362/36406773315574
FARMACI ITALB PHARMATirane0686015696
FARMACI ANGJA DURRESDurres0694882744
FARMACI KASA_ELLagja Syrja Dygjeni_Elbasan696471086
FARMACI ENDRI Tirane Tirane Rr.Gramoz Pashko0698380711 ,42303183
FARMACI Dite Nate Zog i ZiZogu i ZI TIRANE692512558/ 0697819239
FARMACI BUTRINTI MULLET Tirane Tirane MULLET0693321881
FARMACI VITA Shkoder (MIRELA FUSHAJ)Shkoder Rr"Jeronim De Rada", Nr 1/6340682010104
FARMACI WEST Sh.p.k(GARDA) TIRANEGarda E Republikes TIRANE692023111
FARMACI BIOFARMA ELBASANPerballe ish pol.dentare Elbasan0696755740
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.