NO DOL Collagene

2 950 Lekë
Suplement ushqyes me baze Kolagjen Tipi II, ekstrakt Curcuma, Acid hialuronik, Kondroitine dhe vitamine C, qe favorizon mireqenien e artikulacioneve dhe funksionimin e sakte te kartilagjeve dhe indit lidhor.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 3040

Përdorimi: 1 tabletë në ditë, mundësisht gjatë vaktit.

Paketimi: 60 tableta x 1350 mg

Kolagjen i hidrolizuar (tipo II)

770 mg

Curcuma e.s. 4/1

300 mg

Sulfat Kondroitine

168 mg

Vitaminë C

24 mg

Acido Hialuronik

20 mg

   

Nuk përmban: Aromë artificiale, ngjyrues artificial, konservantë, produkte qumështi, produkte peshku, gluten, laktozë, OMG, sheqer

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
FARMACI IDEA FARM TIRANERruga Mine Peza TIRANE0673744402 , 0673050770
COSMETIC NATURAL Rr.Egnatia Durres695223935
FARMACI MIKETirane0684360406
FARMACI FARMAIDEATirane696195202
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.