Kalory Emergency 1000

730 Lekë
Suplement ushqyes me baze Krom, aminoacide, faseolamine, nopal dhe finok. Ndihmon ne humbjen e peshes, pasi pengon perthithjen e karbohidrateve dhe yndyrnave nga organizmi.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0894

Suplement ushqyes me bazë Krom, aminoacide, faseolaminë, nopal dhe finok. Ndihmon në humbjen e peshës, pasi pengon përthithjen e karbohidrateve dhe yndyrnave nga organizmi.

Nopal limiton përthithjen e yndyrnave dhe karbohidrateve. Redukton oreksin dhe ndihmon në kontrollin e peshës trupore. Kromi kontribuon në normalizimin e nivelit të glukozës në gjak dhe në metabolizmin e makronutrientëve. Finoku favorizon drenimin e likideve trupore, rregullon funksionin digjestiv dhe lëvizjen gastrointestinale.

Përdorimi: 1-2 tableta në ditë të shoqëruara me shumë ujë, gjatë ushqimit.

Paketimi: 24 tableta x 800 mg

Nopal

350 mg

Finok e.s. 0,5%

150 mg

L- Valinë

25 mg

L-Tirozinë

12,5 mg

Faseolaminë

180 mg

Krom

50 mcg

L-Prolinë

12,5 mg

  

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aroma artificiale, gluten, laktozë, konservantë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.