Kalory Emergency diur

800 Lekë
Suplement ushqyes me baze Krom, aminoacide, faseolamine, nopal, pilosella dhe ortosiphon. Ndihmon ne humbjen e peshes, pasi pengon perthithjen e karbohidrateve dhe yndyrnave nga organizmi.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 2424

Nopal limiton përthithjen e yndyrnave dhe karbohidrateve. Redukton oreksin dhe ndihmon në kontrollin e peshës trupore. Kromi kontribuon në normalizimin e nivelit të glukozës në gjak dhe në metabolizmin e makronutrientëve. Ortosiphon dhe Pilosella favorizojnë drenimin e likideve trupore dhe funksionin diuretik.

Përdorimi: 1-2 tableta në ditë të shoqëruara me shumë ujë, gjatë ushqimit.

Paketimi: 24 tableta

Nopal

350 mg

Pilosella e.s.

120 mg

Krom

50 mcg

Faseolaminë

180 mg

Ortosiphon

60 mg

  

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, aroma artificiale, gluten, laktozë, konservantë, OMG, sheqer.

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.