Aloe Vera Succo Massima Forza, 500 ml

1 050 Lekë
Suplement ushqyes me baze leng te perqendruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0826

Suplement ushqyes me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Këto gjethe janë pastruar nga lëkura më një proces shumë delikat, i cili eleminon pjesën e jashtme që përmban Aloinë. Lëngu i përqëndruar nga tuli i gjetheve të Aloe vera garanton të gjitha benefitet e kësaj bime dhe favorizon funksionet hepatike dhe detoksifikuese të organizmit.

Aloe Vera nga ESI është lider që nga 1997, i vetmi me principe natyrale (polisaharide) të certifikuara (7000 mg/l) në gjëndje të stimulojnë funksionin e mëlcisë dhe eleminimin e toksinave për detoksifikimin e organizmit.

Përdorimi: 25 ml lëng sic është ose i holluar me ujë, 3 herë në ditë.

Paketimi: 500 ml

Lëng i përqëndruar nga tuli i gjetheve pa lëkurë Aloe Vera

74,85 ml

Nuk përmban: Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Farmaci ITALIA 10Elbasan Lagjja Shenkoll rruga Thoma Kalefi0697889218
Farmaci LINDA_LULgj."�lirimi"-Lushnje698770591
FARMACI Nr.9 Plus (ANISA)-VloreVLORE0699737727
Farmaci NEXTPHARMATirane Rr. Haxhi Dalliu God. 12 Hyrja 20699150093
M & SONS Tirane Tirane Rr. Lord Bajron,Njesia Bashkiake Nr.110677186344 , 0683680681
Farmaci BALLOLLI-01Librazhd,lagjja 2 Rr Qazim Murtini pall19 kt 10692624634
FARMACI FARMATECHTirane0692075901
FARMACI ALAN Tirane Tirane SAUK0676027588 / 698810838
FARMACI NURI_LULUSHNJE693326456
FARMACI GJERMANE_ELBELBASAN0693213844
FARMACI DAJA-2Rr. "Elbasanit", perballe Postes Nr. 1, Tirane04 2340 339 / 0675013332
Farmaci DIELLRr. Don Bosko, Nd. Zona kad 8330 Tirane0696260916
FARMACI URGJENCA_KOKORCE672022901
FARMACI ALFA PGPogradec0692055145
Farmaci Eiden Farma TIRANEDon Bosko TIRANE685477876
FARMACI HYSAJ_TRPrane Medresese_Tirane0696120661
Farmaci Farmavitta 22Tirane Rruga e Barikadave0692033611
FARMACI RX ONE PHARMACYLagja Pavarsia Vlore
FARMACI KOPLIKU_SHKODERSHKODER0686012505
Farmaci Mega LacLac Lagj. Nr3 Rr. Unaza, Ndr. 1kateshe0676200952
FARMACI INAPHARMA Tirane Tirane Porcelan 0696630699
FARMACI LATO PHARMA _PGPogradec, Lgj nr 50675298830
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.