Aloe Vera Succo Activ Polpa

2 620 Lekë
Suplement ushqyes me baze leng te perqendruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 3036

Suplement ushqimor me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Këto gjethe janë pastruar nga lëkura më një proces shumë delikat, i cili eleminon pjesën e jashtme që përmban Aloinë. Lëngu i përqëndruar dhe tuli i gjetheve të Aloe vera garanton të gjitha benefitet e kësaj bime dhe favorizon funksionet hepatike dhe detoksifikuese të organizmit.

Përdorimi: 25 ml lëng sic është ose i holluar me ujë, 3 herë në ditë.

Paketimi: 1000 ml

Lëng dhe tul Aloe Vera (nga gjethe pa lëkurë)

74,7 ml

Nuk përmban: Alkol, ngjyrues artificial, aromë artificiale, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer

Produkt Vegan

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.