Aloe Vera Succo con Mirtillo, 500 ml

1 050 Lekë
Suplement ushqyes me baze leng te perqendruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera dhe leng Boronice.
Disponibiliteti: Ne gjendje
SKU: 0827

Suplement ushqimor me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Këto gjethe janë pastruar nga lëkura më një proces shumë delikat, i cili eleminon pjesën e jashtme që përmban Aloinë. Lëngu i përqëndruar nga tuli i gjetheve të Aloe vera garanton të gjitha benefitet e kësaj bime dhe favorizon funksionet hepatike dhe detoksifikuese të organizmit.

Lëngu i përqëndruar i Boronicës ka shumë benefite për organizmin, ndër të cilat stimulon qarkullimin e zemrës dhe lufton radikalet e lira. Aloe Vera nga ESI është lider që nga 1997, i vetmi me principe natyrale (polisaharide) të certifikuara (7000 mg/l) në gjëndje të stimulojnë funksionin e mëlcisë dhe eleminimin e toksinave për detoksifikimin e organizmit.

Përdorimi: 25 ml lëng sic është ose i holluar me ujë, 3 herë në ditë.

Paketimi: 500 ml

Lëng i përqëndruar nga tuli i gjetheve pa lëkurë Aloe Vera

74.85 ml

Lëng i përqëndruar Boronice

195 mg

Nuk përmban: Alkol, Ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

Produkt Vegjetarian

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI ANROFARM PGPogradec0692531404
FARMACI VIOLA 2Tirane0689036318
FARMACI BLERTA_TRKodra e Diellit_TIRANE0684000556
Farmaci Irma Prifti 2L. Skender Libohova Rr. Misto Mamo Lushnje035226413, 0697240613
FARMACI LEDIA_VLVLORE0688089861
FARMACI ANA_LEZHELagja Varosh_LEZHE0698521732
FARMACI VITALPHARMA Tirane Tirane KOMUNA E PARISIT694617273
FARMACI PRANVERAFier
FARMACI ORGANIC PHARMACI BESMIRA_TRTIRANE,RR" ISLAM ALLA", PLL VJERO,KT 10698400277
FARMACI KEMILATirane
FARMACI KLODI BRBerat0694049620
FARMACI JONA_LULushnje0695747362
FARMACI Rrapaj TRRruga Bajram Curri Tirane 692676212
Farmaci NATURAL PHARMACYDurres Shkozet
FARMACI LEDINA_LULUSHNJE0693152939
FARMACI HOBDARITirane042233183
FARMACI SHEHUTirane0672071010
FARMACI NERSI (QTU)_TRQTU-TIRANE0672583037
Farmaci Ema s Pharmacy Emanuela MavriqiTirane Rr Bardhok Biba pll 71/1 shk 1 ap 20694788352
FARMACI PLUSTirane682257704 ,0697110170
FARMACI UNIVERS XHONAElbasan0693693841
FARMACI S.PRIFTI 2 Tirane Tirane KOMBINAT422476788 ,0692810111
FARMACI GOLD TRTirane0693175717
FARMACI DYLBERE AGO Tirane Tirane SAUK0693317040
FARMACI EMBI FARMA ELBELBASAN692540210
Farmaci Medicine PharmaElbasan Lagja Haxhias, Nr 9/171 30010698949921
Farmaci Sinani ElbasanElbasan672055697
FARMACI MARS FARMA ELBASANELBASAN692940437
FARMACI BERLIN-PHARMA NR.1-ELBElbasan,Lagja Kongresi Elbasanit pallati 30/30694274586
FARMACI NR. 1_PLAZHDURRES0696853184
FARMACI ITALFARMA ELElbasan0693370243
FARMACI EUROPHARMRruga Asim Zeneli,nj.Bashkiake 2(COIN) Tirane0693325099
FARMACI ARMEN_TRRr"5 Maji", Tirane0692238973
FARMACI ENDI TIRANEPrane Dispancerise-TIRANE042256067
FARMACI SPAHIUTirane0676008700
Farmaci Xhepa Tirane,Bathore,Rr Merkuri ,lagjja 70697544432 , 0682756063
FARMACI SAPIENSTirane0697290862
FARMACI EVITATirane042257187
FARMACI IDIALTirane042243844
FARMACI ADA LushnjeRr.Marin Barleti LUSHNJE695419591
FARMACI EVA Tirane Tirane RRUGA QEMAL STAFA2345949
FARMACI AIDAS FARMA TIRANEPRANE LICEUT ARTISTIK Tirane0682573656
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.