Aloe Vera Succo con Arancia Rossa

1 620 Lekë
Suplement ushqyes me baze leng te perqendruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera dhe portokall te kuq.
Disponibiliteti: Nuk ka gjendje te disponueshme
SKU: 0828

Suplement ushqyes me bazë lëng të përqëndruar nga tuli i gjetheve Aloe Vera. Këto gjethe janë pastruar nga lëkura më një proces shumë delikat, i cili eleminon pjesën e jashtme që përmban Aloinë. Lëngu nga tuli i gjetheve të Aloe vera dhe ekstrakti i përqëndruar nga portokalli i kuq garanton të gjitha benefitet e kësaj bime dhe favorizon funksionet hepatike dhe detoksifikuese të organizmit.

Përdorimi: 25 ml lëng sic është ose i holluar me ujë, 3 herë në ditë.

Paketimi: 1000 ml

Lëng i përqëndruar nga tuli i gjetheve pa lëkurë Aloe Vera

70.50 ml

Portokall i kuq

10% 0.19 g

Nuk përmban: Alkol, ngjyrues artificial, produkte qumështi, gluten, laktozë, OMG, sheqer.

 Produkti gjendet ne keto farmaci: 
FARMACI KEMILATirane
Farmaci EldaRruga e Durresit, Pallati nr. 180, H4, TIRANE0692048818 , 042238252
Informohu per produktet me te reja Vendosni adresen tuaj te e-mailit qe te merrni njoftime nga ne.